7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Jan-Erik Roger Lydebrant

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19570611- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 11 juni 1957

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Jan-Erik Roger Lydebrant

Förnamn: Jan-Erik Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Lydebrant

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-08-06

Gatuadress: Utsiktsgatan 5

Postnummer: 694 72

Postort: Östansjö

Församling: Viby församling (186102)

Kommun: Hallsberg (1861)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Lydebrant är 69 år och bosatt på Utsiktsgatan 5 i Östansjö. Han bor i en villa på 132 kvm . Där har han bott i 10 år och 331 dagar sedan han flyttade in den 6 augusti 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Lydebrant?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Utsiktsgatan 5

Latitud: 59.039828   |   Longitud: 14.977831

Registrerat på adressen


Utsiktsgatan 5
694 72 Östansjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 132 kvm

Byggår: 1960

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 22 dagar)

Födelsedag

11 juni (en fredag om 343 dagar)

Födelsedatum

1957-06-11 (en tisdag för 25 224 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 343 dagar (en fredag)

Roger Lydebrant är 69 år och bosatt på Utsiktsgatan 5 i Östansjö. Han bor i en villa på 132 kvm . Där har han bott i 10 år och 331 dagar sedan han flyttade in den 6 augusti 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 694 72, är medelinkomsten 361 553 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,27 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Hallsberg där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.

Roger bor tillsammans med Marianne Lydebrant. Hon har bott på Utsiktsgatan 5 i totalt 10 år och 331 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 6 augusti 2015. Han är gift med Marianne Lydebrant .

Roger fyller 70 år om 343 dagar och har namnsdag om 334 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 343 dagar (en fredag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Lydebrant