7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-23

Kjell Roger Andersson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19570615- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 15 juni 1957

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Kjell Roger Andersson

Förnamn: Kjell Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1981-09-08

Gatuadress: Berga Östergården 125

Postnummer: 692 93

Postort: Kumla

Distrikt: Hardemo

Församling: Hardemo församling (188102)

Kommun: Kumla (1881)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Andersson är en 69 årig man bosatt i Kumla kommun. Han bor i en villa på 117 kvm . Där har han bott i sammanlagt 44 år och 318 dagar sedan 8 september 1981. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Andersson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Berga Östergården 125

Latitud: 59.095368   |   Longitud: 15.032854

Registrerat på adressen


Berga Östergården 125
692 93 Kumla

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 117 kvm

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 38 dagar)

Födelsedag

15 juni (en tisdag om 327 dagar)

Födelsedatum

1957-06-15 (en lördag för 25 240 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 327 dagar (en tisdag)

Roger Andersson är en 69 årig man bosatt i Kumla kommun. Han bor i en villa på 117 kvm . Där har han bott i sammanlagt 44 år och 318 dagar sedan 8 september 1981. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Rogers bostadsområde, på postnummer 692 93, har 4,30 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 403 565 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kumla där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 54.

Roger bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

Vill du fira Rogers födelsedag ska du gratulera honom om 327 dagar då han fyller 70 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 314 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 327 dagar (en tisdag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Roger i Sverige det senaste kvartalet är Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Andersson