7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Leena Marjatta Keskiniva Lovic

Årsinkomst: Kolla Leenas lön anonymt

Personnummer: 19570717- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 69 år

Födelsedag: 17 juli 1957

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 28 februari

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Leena Marjatta Keskiniva Lovic

Förnamn: Leena Marjatta

Tilltalsnamn: Leena

Efternamn: Lovic

Mellannamn: Keskiniva

Folkbokföring

Adressändring: 2001-05-04

Gatuadress: Fasanstigen 5

Postnummer: 693 35

Postort: Degerfors

Församling: Degerfors-Nysunds församling (186201)

Kommun: Degerfors (1862)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leena

Leena Keskiniva Lovic är 69 år gammal och bor på Fasanstigen 5 i Degerfors. Hennes bostad är en villa på 110 kvm . Där har hon bott i 25 år och 81 dagar sedan hon flyttade in den 4 maj 2001. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Leena

Informationen om Leena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leena Lovic?

Vad tjänar Leena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Leenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fasanstigen 5

Latitud: 59.250364   |   Longitud: 14.444016

Registrerat på adressen


Fasanstigen 5
693 35 Degerfors

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 110 kvm

Byggår: 1977

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Leena har inga bolagsengagemang


Mer om Leena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

69 år (och 7 dagar)

Födelsedag

17 juli (en lördag om 358 dagar)

Födelsedatum

1957-07-17 (en onsdag för 25 209 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 358 dagar (en lördag)

Leena Keskiniva Lovic är 69 år gammal och bor på Fasanstigen 5 i Degerfors. Hennes bostad är en villa på 110 kvm . Där har hon bott i 25 år och 81 dagar sedan hon flyttade in den 4 maj 2001. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 693 35, som är Leenas bostadsområde, är medelinkomsten 359 608 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,55 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Degerfors där Leenas ingår. Leenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Leena delar bostaden med Sejad Lovic, en 75 årig man. Han flyttade in den 4 maj 2001 och har bott där totalt 25 år och 81 dagar. Leena är gift med Sejad Lovic .

Leena har namnsdag om 219 dagar och nästa födelsedag inträffar om 358 dagar då hon fyller 70 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 358 dagar (en lördag).

Leena har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leena i Sverige Leena Hiltunen i Borlänge, Leena Ziyaev i Huddinge och Leena Bergérus Höbinger i Dala-Husby.

Informationen om Leena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leena Keskiniva Lovic