7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Mohamed Govani

Årsinkomst: Kolla Mohameds lön anonymt

Personnummer: 19570721- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 21 juli 1957

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Mohamed Govani

Förnamn: Mohamed

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Govani

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-04-01

Gatuadress: Landerivägen 34 lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 462 32

Postort: Vänersborg

Distrikt: Vänersborg

Församling: Vänersborg och Väne-Ryrs församling (148701)

Kommun: Vänersborg (1487)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mohamed Govani är 68 år och bosatt på Landerivägen 34 lgh 1102 i Vänersborg. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 70 kvm . Där har han bott i 6 år och 99 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mohamed Govani?

Vad tjänar Mohamed?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mohameds
Kreditstatus?

Nyfiken på Mohameds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Landerivägen 34 lgh 1102

Latitud: 58.372535   |   Longitud: 12.353010

Registrerat på adressen


Landerivägen 34 lgh 1102
462 32 Vänersborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mohamed kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mohamed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mohameds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 70 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2018

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mohamed har inga bolagsengagemang


Mer om Mohamed


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 353 dagar)

Födelsedag

21 juli (en tisdag om 12 dagar)

Födelsedatum

1957-07-21 (en söndag för 25 190 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 12 dagar (en onsdag)

Mohamed Govani är 68 år och bosatt på Landerivägen 34 lgh 1102 i Vänersborg. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 70 kvm . Där har han bott i 6 år och 99 dagar sedan han flyttade in den 1 april 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 462 32, är medelinkomsten 355 257 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,27 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Vänersborg där Mohamed ingår. Mohameds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Mohamed bor tillsammans med Fatimabai Govani. Hon har bott på Landerivägen 34 lgh 1102 i totalt 6 år och 99 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 april 2020. Han är gift med Fatimabai Govani .

Mohamed fyller 69 år om 12 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 1 år och 12 dagar (en onsdag).

Mohamed har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mohamed i Sverige Mohamed Muse i Göteborg, Mohamed El Bakkouchi i Skärholmen och Mohamed Hasan Abukar i Linköping.

Informationen om Mohamed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mohamed Govani