7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Ing-Marie Elisabet Alexandersson

Årsinkomst: Kolla Ing-Marie Elisabets lön anonymt

Personnummer: 19570810- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 10 augusti 1957

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 19 november

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Ing-Marie Elisabet Alexandersson

Förnamn: Ing-Marie Elisabet

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alexandersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1985-02-14

Gatuadress: Backhammervägen 2

Postnummer: 531 55

Postort: Lidköping

Församling: Sunnersbergs församling (149413)

Kommun: Lidköping (1494)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ing-Marie Elisabet Alexandersson är en kvinna på 68 år som bor på Backhammervägen 2 i Lidköping. bostad är en villa på 127 kvm . Där har hon bott i 41 år och 138 dagar sedan hon flyttade in den 14 februari 1985. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ing-Marie Elisabet Alexandersson?

Vad tjänar Ing-Marie Elisabet?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ing-Marie Elisabets
Kreditstatus?

Nyfiken på Ing-Marie Elisabets Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Backhammervägen 2

Latitud: 58.525879   |   Longitud: 13.120031

Registrerat på adressen


Backhammervägen 2
531 55 Lidköping

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ing-Marie Elisabet kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ing-Marie Elisabet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ing-Marie Elisabets bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 127 kvm

Byggår: 1985

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ing-Marie Elisabet har inga bolagsengagemang


Mer om Ing-Marie Elisabet


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 326 dagar)

Födelsedag

10 augusti (en måndag om 39 dagar)

Födelsedatum

1957-08-10 (en lördag för 25 163 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 39 dagar (en tisdag)

Ing-Marie Elisabet Alexandersson är en kvinna på 68 år som bor på Backhammervägen 2 i Lidköping. bostad är en villa på 127 kvm . Där har hon bott i 41 år och 138 dagar sedan hon flyttade in den 14 februari 1985. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Ing-Marie Elisabets postnummer, 531 55, är medelinkomsten 455 391 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,63 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ing-Marie Elisabet och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lidköping där Ing-Marie Elisabet ingår. Ing-Marie Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 55.

Ing-Marie Elisabet bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.

På Ing-Marie Elisabets nästa födelsedag fyller hon 69 år. Den inträffar om 39 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 1 år och 39 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 140 dagar.

Namnet Elisabet är 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'.

Ing-Marie Elisabet har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ing-Marie Elisabet i Sverige Elisabet Frerot Södergren i Stocksund, Ing-Marie Carlsson i Stockholm och Ing-Marie Kalmerén i Eskilstuna.

Informationen om Ing-Marie Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ing-Marie Elisabet Alexandersson