7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Lena Marie Andersson

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19570810- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 10 augusti 1957

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Lena Marie Andersson

Förnamn: Lena Marie

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1998-08-01

Gatuadress: Djupedalsgatan 42 B

Postnummer: 447 35

Postort: Vårgårda

Distrikt: Kullings-Skövde

Församling: Algutstorps församling (144214)

Kommun: Vårgårda (1442)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Andersson är en kvinna på 68 år som bor på Djupedalsgatan 42 B i Vårgårda. Lenas bostad är en lägenhet på 111 kvm . Där har hon bott i 27 år och 351 dagar sedan hon flyttade in den 1 augusti 1998. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Andersson?

Vad tjänar Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Djupedalsgatan 42 B

Latitud: 58.028978   |   Longitud: 12.802980

Registrerat på adressen


Djupedalsgatan 42 B
447 35 Vårgårda

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
ANSSOS LIMITED UK Filial Status Ej aktiv
Ansvarig Lön
Ej aktiv


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
PRAZSKÝ KRYSARÍK Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-11-26 (3 år) Ägare Lena Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-11-26 (3 år) Lena Andersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 111 kvm

Byggår: 1988

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Orrberget i Vårgårda Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 342 dagar)

Födelsedag

10 augusti (en måndag om 23 dagar)

Födelsedatum

1957-08-10 (en lördag för 25 179 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 23 dagar (en tisdag)

Lena Andersson är en kvinna på 68 år som bor på Djupedalsgatan 42 B i Vårgårda. Lenas bostad är en lägenhet på 111 kvm . Där har hon bott i 27 år och 351 dagar sedan hon flyttade in den 1 augusti 1998. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Lenas postnummer, 447 35, är medelinkomsten 377 586 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,62 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vårgårda där Lena ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.

Lena bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). På adressen finns en hund (som Lena är ägare till). Hon är inte gift.

På Lenas nästa födelsedag fyller hon 69 år. Den inträffar om 23 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 1 år och 23 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 31 dagar.

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Orrberget i Vårgårda ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Killgren Jonsson i Falun, Lena Ranehag i Kungshamn och Lena Natt och Dag i Skivarp.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Andersson