7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-18
Monika Elisabet Eriksson
Årsinkomst: Kolla Monika Elisabets lön anonymt
Personnummer: 19571013-
Ålder: 68 år
Födelsedag: 13 oktober 1957
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 4 maj
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Monika Elisabet Eriksson
Förnamn: Monika Elisabet
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1978-10-31
Gatuadress: Södra Sågen
Postnummer: 695 32
Postort: Laxå
Distrikt: Ramundeboda
Församling: Ramundeboda församling (186001)
Kommun: Laxå (1860)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Monika Elisabet Eriksson är en 68 årig kvinna och bosatt på Södra Sågen i Laxå. Hennes bostad är en villa på 113 kvm . Hon flyttade in på adressen den 31 oktober 1978 och har sammanlagt bott där i 47 år och 230 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Södra Sågen
Registrerat på adressen
695 32 Laxå
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Monika Elisabet kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Monika Elisabet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Monika Elisabets bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 113 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Monika Elisabet har inga bolagsengagemang
Mer om Monika Elisabet
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
68 år (och 248 dagar)
Födelsedag
13 oktober (en tisdag om 117 dagar)
Födelsedatum
1957-10-13 (en söndag för 25 085 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 1 år och 117 dagar (en onsdag)
Monika Elisabet Eriksson är en 68 årig kvinna och bosatt på Södra Sågen i Laxå. Hennes bostad är en villa på 113 kvm . Hon flyttade in på adressen den 31 oktober 1978 och har sammanlagt bott där i 47 år och 230 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Monika Elisabets bostadsområde, på postnummer 695 32, är 338 671 kr per år och 5,45 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Laxå där Monika Elisabets ingår. Monika Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Monika Elisabet bor tillsammans med 2 personer: Hans Carlsson , Robin Eriksson . Monika Elisabet är gift med Hans Carlsson .
Monika Elisabets nästa födelsedag är om 117 dagar då hon fyller 69 år. Hennes namnsdag är om 320 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 1 år och 117 dagar (en onsdag).
Namnet Monika är 'Namn av ovisst ursprung (möjl. latinets mo´nens ’förmanande’ eller grekiskans monacho´s ’ensam’)'.
Monika Elisabet har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Monika Elisabet i Sverige Elisabet Frerot Södergren i Stocksund, Monika Elfsberg i Stockholm och Monika Lager i Falköping.
Informationen om Monika Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Monika Elisabet Eriksson
Var bor Monika Elisabet?
Hur gammal är Monika Elisabet?
Monika Elisabet Eriksson är 68 år gammal och föddes den 13 oktober 1957. Hon fyller 69 år den 13 oktober.
Har Monika Elisabet några bolagsengagemang?
Monika Elisabet har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Monika Elisabet några fordon?
Är Monika Elisabet gift?
Monika Elisabet är gift med Hans Carlsson.
Vilket telefonnummer har Monika Elisabet?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Monika Elisabet.
Vilket stjärntecken har Monika Elisabet?
Monika Elisabet har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Monika Elisabet folkbokförd?
Monika Elisabet Eriksson är folkbokförd i Laxå kommun.
Vilket län tillhör Monika Elisabet?
Monika Elisabet Eriksson tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Monika Elisabet?
Monika Elisabet Eriksson tillhör Ramundeboda församling.