7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Liss Eva Margareta Ivarsson Ström
Årsinkomst: Kolla Margaretas lön anonymt
Personnummer: 19571025-
Ålder: 68 år
Födelsedag: 25 oktober 1957
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 20 juli
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Liss Eva Margareta Ivarsson Ström
Förnamn: Liss Eva Margareta
Tilltalsnamn: Margareta
Efternamn: Ström
Mellannamn: Ivarsson
Folkbokföring
Adressändring: 1998-06-01
Gatuadress: Älvbrinken 5
Postnummer: 786 33
Postort: Vansbro
Distrikt: Järna
Församling: Järna med Nås och Äppelbo församling (202101)
Kommun: Vansbro (2021)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Margareta
Margareta Ivarsson Ström är en 68 årig kvinna bosatt i Vansbro kommun. Hon bor i en villa på 80 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 28 år och 22 dagar sedan 1 juni 1998. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Margareta
Informationen om Margareta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Älvbrinken 5
Registrerat på adressen
786 33 Vansbro
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2020-02-02 (6 år) Ägare Jan-Erik Ström Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2020-02-02 (6 år) | Jan-Erik Ström | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Margareta kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Margareta hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Margaretas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 80 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Margareta har inga bolagsengagemang
Mer om Margareta
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
68 år (och 241 dagar)
Födelsedag
25 oktober (en söndag om 124 dagar)
Födelsedatum
1957-10-25 (en fredag för 25 078 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 1 år och 124 dagar (en måndag)
Margareta Ivarsson Ström är en 68 årig kvinna bosatt i Vansbro kommun. Hon bor i en villa på 80 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 28 år och 22 dagar sedan 1 juni 1998. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Margaretas bostadsområde, på postnummer 786 33, har 3,07 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 339 025 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Vansbro där Margaretas ingår. Margaretas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.
Margareta bor tillsammans med en 75 årig man vid namn Jan-Erik Ström. Han registrerades på adressen den 1 juni 1998, och har bott där totalt 28 år och 22 dagar. De har också en hund i bostaden som Margareta inte är ägare till. Hon är gift med Jan-Erik Ström .
Vill du fira Margaretas födelsedag ska du gratulera henne om 124 dagar då hon fyller 69 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 27 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 70 år om 1 år och 124 dagar (en måndag).
Namnet Margareta är 'Grekiskt namn (Margari´ta), bildat av ett persiskt ord med bet. ’pärla’'.
Margareta har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Margareta i Sverige det senaste kvartalet är Margareta Grääs i Kalmar, Margareta Porseryd i Sollerön och Margareta Hallin i Göteborg.
Informationen om Margareta kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Margareta Ivarsson Ström
Var bor Margareta?
Hur gammal är Margareta?
Margareta Ivarsson Ström är 68 år gammal och föddes den 25 oktober 1957. Hon fyller 69 år den 25 oktober.
Har Margareta några bolagsengagemang?
Margareta har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Margareta några fordon?
Är Margareta gift?
Margareta är gift med Jan-Erik Ström.
Vilket telefonnummer har Margareta?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Margareta.
Vilket stjärntecken har Margareta?
Margareta har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Margareta folkbokförd?
Margareta Ivarsson Ström är folkbokförd i Vansbro kommun.
Vilket län tillhör Margareta?
Margareta Ivarsson Ström tillhör Dalarna.
Vilken församling tillhör Margareta?
Margareta Ivarsson Ström tillhör Järna med Nås och Äppelbo församling.