7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Moharam Daryanos
Årsinkomst: Kolla Moharams lön anonymt
Personnummer: 19571122-
Ålder: 68 år
Födelsedag: 22 november 1957
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Moharam Daryanos
Förnamn: Moharam
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Daryanos
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2004-10-10
Gatuadress: Grengatan 139
Postnummer: 589 55
Postort: Linköping
Församling: Linköpings Berga församling (058033)
Kommun: Linköping (0580)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Moharam Daryanos är 68 år och bosatt på Grengatan 139 i Linköping. Han bor i ett kedjehus på 130 kvm . Där har han bott i 21 år och 266 dagar sedan han flyttade in den 10 oktober 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Grengatan 139
Registrerat på adressen
589 55 Linköping
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Yasmin Daryanos (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Yasmin Daryanos (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2023-05-02 (3 år) Ägare Yasmin Daryanos Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2023-05-02 (3 år) | Yasmin Daryanos | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Moharam kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Moharam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Moharams bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 130 kvm
Byggår: 1977
Bolagsengagemang | 0 st
Moharam har inga bolagsengagemang
Mer om Moharam
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
68 år (och 223 dagar)
Födelsedag
22 november (en söndag om 142 dagar)
Födelsedatum
1957-11-22 (en fredag för 25 060 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 1 år och 142 dagar (en måndag)
Moharam Daryanos är 68 år och bosatt på Grengatan 139 i Linköping. Han bor i ett kedjehus på 130 kvm . Där har han bott i 21 år och 266 dagar sedan han flyttade in den 10 oktober 2004. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 589 55, är medelinkomsten 438 774 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,54 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Linköping där Moharam ingår. Moharams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 355.
Moharam bor tillsammans med 2 personer: Ramtin Daryanos , Yasmin Daryanos . Det finns även en hund på Moharams adress som han inte är ägare till. Han är inte gift.
Moharam fyller 69 år om 142 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 1 år och 142 dagar (en måndag).
Moharam har inga bolagsengagemang.
Informationen om Moharam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Moharam Daryanos
Var bor Moharam?
Hur gammal är Moharam?
Moharam Daryanos är 68 år gammal och föddes den 22 november 1957. Han fyller 69 år den 22 november.
Har Moharam några bolagsengagemang?
Moharam har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Moharam några fordon?
Är Moharam gift?
Moharam är inte gift.
Vilket telefonnummer har Moharam?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Moharam.
Vilket stjärntecken har Moharam?
Moharam har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Moharam folkbokförd?
Moharam Daryanos är folkbokförd i Linköping kommun.
Vilket län tillhör Moharam?
Moharam Daryanos tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Moharam?
Moharam Daryanos tillhör Linköpings Berga församling.