7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Waldemar Horbaczynski

Waldemar registrerades som avliden 2026-02-26.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19580120- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 20 januari 1958

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Waldemar Horbaczynski

Förnamn: Waldemar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Horbaczynski

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2008-08-01

Gatuadress: Granliden 7

Postnummer: 507 33

Postort: Brämhult

Distrikt: Brämhult

Församling: Brämhults församling (149003)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Waldemar Horbaczynski är en man på 68 år som bor på Granliden 7 i Brämhult. bostad är en villa på 86 kvm . Där har han bott i 17 år och 336 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Waldemar Horbaczynski?

Vad tjänar Waldemar?

Karta & vägbeskrivning till Granliden 7

Latitud: 57.734367   |   Longitud: 13.008943

Registrerat på adressen


Granliden 7
507 33 Brämhult

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Waldemar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Waldemar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Waldemars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 86 kvm

Byggår: 1960

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Waldemar har inga bolagsengagemang


Mer om Waldemar


Födelsedatum

1958-01-20

Waldemar Horbaczynski registrerades som avliden 2026-02-26. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Waldemar Horbaczynski är en man på 68 år som bor på Granliden 7 i Brämhult. bostad är en villa på 86 kvm . Där har han bott i 17 år och 336 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2008. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Waldemars postnummer, 507 33, är medelinkomsten 461 579 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,62 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Waldemar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Waldemar ingår.

Waldemar bor tillsammans med 2 personer: Danuta Horbaczynski , Oscar Horbaczynski . Han är gift.

På Waldemars nästa födelsedag fyller han 69 år. Den inträffar om 201 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 1 år och 201 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Waldemar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Waldemar i Sverige Waldemar Schettini Parada i Hägersten, Waldemar Eriksson i Stockholm och Waldemar Eriksson i Grangärde.

Informationen om Waldemar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Waldemar Horbaczynski