7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-17
Anna Ingegerd Eliasson
Årsinkomst: Kolla Ingegerds lön anonymt
Personnummer: 19580220-
Ålder: 68 år
Födelsedag: 20 februari 1958
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 7 november
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Anna Ingegerd Eliasson
Förnamn: Anna Ingegerd
Tilltalsnamn: Ingegerd
Efternamn: Eliasson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1982-11-22
Gatuadress: Karl Salomonssons väg 3
Postnummer: 311 78
Postort: Falkenberg
Distrikt: Vinberg
Församling: Vinberg-Ljungby församling (138211)
Kommun: Falkenberg (1382)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ingegerd
Ingegerd Eliasson är en kvinna på 68 år som bor på Karl Salomonssons väg 3 i Falkenberg. Ingegerds bostad är en villa på 117 kvm . Där har hon bott i 43 år och 207 dagar sedan hon flyttade in den 22 november 1982. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ingegerd
Informationen om Ingegerd kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Karl Salomonssons väg 3
Registrerat på adressen
311 78 Falkenberg
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ingegerd kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ingegerd hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ingegerds bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 117 kvm
Byggår: 1982
Bolagsengagemang | 0 st
Ingegerd har inga bolagsengagemang
Mer om Ingegerd
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
68 år (och 117 dagar)
Födelsedag
20 februari (en lördag om 248 dagar)
Födelsedatum
1958-02-20 (en torsdag för 24 954 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 1 år och 248 dagar (en söndag)
Ingegerd Eliasson är en kvinna på 68 år som bor på Karl Salomonssons väg 3 i Falkenberg. Ingegerds bostad är en villa på 117 kvm . Där har hon bott i 43 år och 207 dagar sedan hon flyttade in den 22 november 1982. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Ingegerds postnummer, 311 78, är medelinkomsten 384 197 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,09 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ingegerd och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Falkenberg där Ingegerd ingår. Ingegerds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 93.
Ingegerd bor tillsammans med Göran Eliasson. Han är en 70 årig man som flyttade in den 22 november 1982 och har bott där totalt 43 år och 207 dagar. Hon är gift med Göran Eliasson .
På Ingegerds nästa födelsedag fyller hon 69 år. Den inträffar om 248 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 1 år och 248 dagar (en söndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 143 dagar.
Namnet Ingegerd är 'Nordiskt namn, sammansatt av gudanamnet Ing och efterledet -gärd (se Gerda)'.
Ingegerd har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ingegerd i Sverige Ingegerd Hurtig i Mariestad, Ingegerd Österholm i Karlstad och Ingegerd Boge i Sundbyberg.
Informationen om Ingegerd kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ingegerd Eliasson
Var bor Ingegerd?
Hur gammal är Ingegerd?
Ingegerd Eliasson är 68 år gammal och föddes den 20 februari 1958. Hon fyller 69 år den 20 februari.
Har Ingegerd några bolagsengagemang?
Ingegerd har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ingegerd några fordon?
Är Ingegerd gift?
Ingegerd är gift med Göran Eliasson.
Vilket telefonnummer har Ingegerd?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ingegerd.
Vilket stjärntecken har Ingegerd?
Ingegerd har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Ingegerd folkbokförd?
Ingegerd Eliasson är folkbokförd i Falkenberg kommun.
Vilket län tillhör Ingegerd?
Ingegerd Eliasson tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Ingegerd?
Ingegerd Eliasson tillhör Vinberg-Ljungby församling.