7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Nils Kenneth Jönsson

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19580221- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 21 februari 1958

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 8 oktober

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Nils Kenneth Jönsson

Förnamn: Nils Kenneth

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Jönsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1958-02-21

Gatuadress: Ljungens väg 51

Postnummer: 298 91

Postort: Tollarp

Församling: Tollarps församling (129032)

Kommun: Kristianstad (1290)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Jönsson är 68 år och bosatt på Ljungens väg 51 i Tollarp. Han bor i ett lantbruk på 170 kvm . Där har han bott i 68 år och 124 dagar sedan han flyttade in den 21 februari 1958. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Jönsson?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ljungens väg 51

Latitud: 55.933882   |   Longitud: 13.939248

Registrerat på adressen


Ljungens väg 51
298 91 Tollarp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
KLEINER MÜNSTERLÄNDER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2018-11-30 (7 år) Ägare Kenneth Jönsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2018-11-30 (7 år) Kenneth Jönsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 170 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Handelsbolaget Ljungens Jordbruk Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 50-75% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Bolagsman 50-75%

Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 124 dagar)

Födelsedag

21 februari (en söndag om 241 dagar)

Födelsedatum

1958-02-21 (en fredag för 24 961 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 241 dagar (en måndag)

Kenneth Jönsson är 68 år och bosatt på Ljungens väg 51 i Tollarp. Han bor i ett lantbruk på 170 kvm . Där har han bott i 68 år och 124 dagar sedan han flyttade in den 21 februari 1958. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 298 91, är medelinkomsten 366 470 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,20 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Kenneth ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 187.

Kenneth bor tillsammans med Marie Jönsson. Hon har bott på Ljungens väg 51 i totalt 42 år och 359 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 juli 1983. Det finns även en hund på Kenneths adress som han är ägare till. Han är gift med Marie Jönsson .

Kenneth fyller 69 år om 241 dagar och har namnsdag om 105 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 1 år och 241 dagar (en måndag).

Namnet Nils är 'Svensk form av Nikolaus'.

Kenneth har 1 bolagsengagemang ( Handelsbolaget Ljungens Jordbruk ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Eriksson i Strängnäs, Kenneth Claesson i Katrineholm och Kenneth Nilsson i Molkom.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Jönsson