7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Anna Inga-Lena Olsson

Årsinkomst: Kolla Inga-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19580310- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 10 mars 1958

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 9 december

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Anna Inga-Lena Olsson

Förnamn: Anna Inga-Lena

Tilltalsnamn: Inga-Lena

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1991-07-15

Gatuadress: Östra Glänne Lillerud 1

Postnummer: 665 92

Postort: Kil

Församling: Frykeruds församling (171502)

Kommun: Kil (1715)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Inga-Lena

Inga-Lena Olsson är en kvinna på 68 år som bor på Östra Glänne Lillerud 1 i Kil. Inga-Lenas bostad är ett lantbruk på 74 kvm . Där har hon bott i 34 år och 354 dagar sedan hon flyttade in den 15 juli 1991. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Inga-Lena

Informationen om Inga-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Inga-Lena Olsson?

Vad tjänar Inga-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Inga-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Inga-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Östra Glänne Lillerud 1

Latitud: 59.588216   |   Longitud: 13.209067

Registrerat på adressen


Östra Glänne Lillerud 1
665 92 Kil

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
KILS BRUKSHUNDSKLUBB Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv
Olsson, Inga-Lena Status Aktiv
Ansvarig Anna Inga-Lena Olsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Anna Inga-Lena Olsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
AUSTRALIAN KELPIE Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2013-12-16 (12 år) Ägare Inga-Lena Olsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2013-12-16 (12 år) Inga-Lena Olsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Inga-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Inga-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Inga-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 74 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Olsson, Inga-Lena Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Inga-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 116 dagar)

Födelsedag

10 mars (en onsdag om 249 dagar)

Födelsedatum

1958-03-10 (en måndag för 24 953 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 250 dagar (en fredag)

Inga-Lena Olsson är en kvinna på 68 år som bor på Östra Glänne Lillerud 1 i Kil. Inga-Lenas bostad är ett lantbruk på 74 kvm . Där har hon bott i 34 år och 354 dagar sedan hon flyttade in den 15 juli 1991. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Inga-Lenas postnummer, 665 92, är medelinkomsten 374 519 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,77 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Inga-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kil där Inga-Lena ingår. Inga-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.

Inga-Lena bor tillsammans med Thomas Pålsson. Han är en 73 årig man som flyttade in den 1 maj 2001 och har bott där totalt 25 år och 64 dagar. På adressen finns en hund (som Inga-Lena är ägare till). Hon är inte gift.

På Inga-Lenas nästa födelsedag fyller hon 69 år. Den inträffar om 249 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 1 år och 250 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 158 dagar.

Namnet Anna är 'Hebreiskt namn, möjl. samma namn som Hanna'.

Inga-Lena har 1 bolagsengagemang ( Olsson, Inga-Lena ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Inga-Lena i Sverige Inga-Lena Lidén Sandgren i Stockholm, Inga-Lena Andersson i Torup och Inga-Lena Nilsson i Rydebäck.

Informationen om Inga-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Inga-Lena Olsson