7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Leif Peter Jonasson

Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt

Personnummer: 19580403- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 3 april 1958

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Leif Peter Jonasson

Förnamn: Leif Peter

Tilltalsnamn: Leif

Efternamn: Jonasson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-07-01

Gatuadress: Storgatan 2 nb

Postnummer: 342 30

Postort: Alvesta

Distrikt: Alvesta

Församling: Alvesta församling (076401)

Kommun: Alvesta (0764)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leif

Leif Jonasson är en 68 årig man och bosatt på Storgatan 2 nb i Alvesta. Han flyttade in på adressen den 1 juli 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 1 dag. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Leif

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Jonasson?

Vad tjänar Leif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Leifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Storgatan 2 nb

Latitud: 56.897972   |   Longitud: 14.552977

Registrerat på adressen


Storgatan 2 nb
342 30 Alvesta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-05-08 (4 år) Ägare Ylva Levén Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-05-08 (4 år) Ylva Levén Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Leif har inga bolagsengagemang


Mer om Leif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 90 dagar)

Födelsedag

03 april (en lördag om 275 dagar)

Födelsedatum

1958-04-03 (en torsdag för 24 927 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 276 dagar (en måndag)

Leif Jonasson är en 68 årig man och bosatt på Storgatan 2 nb i Alvesta. Han flyttade in på adressen den 1 juli 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 1 dag. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Leifs bostadsområde, på postnummer 342 30, är 255 167 kr per år och 9,95 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Alvesta där Leifs ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Förutom Leif bor också Ylva Levén på adressen. Där har hon bott i 4 år och 1 dag sedan hon först registrerades där den 1 juli 2022. På adressen finns också en hund registrerad som Leif inte är ägare till. Leif är gift med Ylva Levén .

Leifs nästa födelsedag är om 275 dagar då han fyller 69 år. Hans namnsdag är om 363 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 1 år och 276 dagar (en måndag).

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leif i Sverige Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Jonasson