7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Ann-Charlotte Johansson

Årsinkomst: Kolla Ann-Charlottes lön anonymt

Personnummer: 19580411- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 11 april 1958

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Ann-Charlotte Johansson

Förnamn: Ann-Charlotte

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Johansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2000-10-01

Gatuadress: Humlegårdsvägen 6 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 621 46

Postort: Visby

Församling: Visby domkyrkoförsamling (098001)

Kommun: Gotland (0980)

Län: Gotland (09)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ann-Charlotte Johansson är 68 år och bosatt på Humlegårdsvägen 6 lgh 1001 i Visby. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 92 kvm . Där har hon bott i 25 år och 279 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2000. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann-Charlotte Johansson?

Vad tjänar Ann-Charlotte?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ann-Charlottes
Kreditstatus?

Nyfiken på Ann-Charlottes Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Humlegårdsvägen 6 lgh 1001

Latitud: 57.628175   |   Longitud: 18.298460

Registrerat på adressen


Humlegårdsvägen 6 lgh 1001
621 46 Visby

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann-Charlotte kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Charlotte hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ann-Charlottes bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 92 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1957

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Riksbyggen Bostadsrättsförening Visbyhus nr 9 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Ann-Charlotte


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 87 dagar)

Födelsedag

11 april (en söndag om 278 dagar)

Födelsedatum

1958-04-11 (en fredag för 24 924 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 279 dagar (en tisdag)

Ann-Charlotte Johansson är 68 år och bosatt på Humlegårdsvägen 6 lgh 1001 i Visby. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 92 kvm . Där har hon bott i 25 år och 279 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2000. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 621 46, är medelinkomsten 380 705 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,28 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Gotland där Ann-Charlotte ingår. Ann-Charlottes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.

Ann-Charlotte bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.

Ann-Charlotte fyller 69 år om 278 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 70 år om 1 år och 279 dagar (en tisdag).

Ann-Charlotte har 1 bolagsengagemang ( Riksbyggen Bostadsrättsförening Visbyhus nr 9 ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Charlotte i Sverige Ann-Charlotte Dahlberg i Löddeköpinge, Ann-Charlotte Ejevärn i Solna och Ann-Charlotte Larsson i Stockholm.

Informationen om Ann-Charlotte kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann-Charlotte Johansson