8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-24

Lena Maj Inger Olsson

Lena registrerades som avliden 2026-10-09.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Årsinkomst: Kolla Lenas lön anonymt

Personnummer: 19580414- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 14 april 1958

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 augusti

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Lena Maj Inger Olsson

Förnamn: Lena Maj Inger

Tilltalsnamn: Lena

Efternamn: Olsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2014-10-28

Gatuadress: Harlösa 3307

Postnummer: 241 65

Postort: Harlösa

Distrikt: Harlösa

Församling: Eslövs församling (128501)

Kommun: Eslöv (1285)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lena

Lena Olsson är en 68 årig kvinna och bosatt på Harlösa 3307 i Harlösa. Hennes bostad är en villa på 65 kvm . Hon flyttade in på adressen den 28 oktober 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 361 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lena

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lena Olsson?

Vad tjänar Lena?

Karta & vägbeskrivning till Harlösa 3307

Latitud: 55.723272   |   Longitud: 13.558059

Registrerat på adressen


Harlösa 3307
241 65 Harlösa

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
JMO skog & Entreprenad Status Aktiv
Ansvarig Johan Magnus Olsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Johan Magnus Olsson (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 65 kvm

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lena har inga bolagsengagemang


Mer om Lena


Födelsedatum

1958-04-14

Lena Olsson registrerades som avliden 2026-10-09. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Lena Olsson är en 68 årig kvinna och bosatt på Harlösa 3307 i Harlösa. Hennes bostad är en villa på 65 kvm . Hon flyttade in på adressen den 28 oktober 2014 och har sammanlagt bott där i 11 år och 361 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lenas bostadsområde, på postnummer 241 65, är 359 545 kr per år och 11,78 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Eslöv där Lenas ingår. Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 62.

Förutom Lena bor också Jan-Anders Olsson på adressen. Där har han bott i 11 år och 361 dagar sedan han först registrerades där den 28 oktober 2014. Lena är gift.

Lenas nästa födelsedag är om 172 dagar då hon fyller 69 år. Hennes namnsdag är om 298 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 1 år och 173 dagar (en fredag).

Namnet Lena är 'Kortform av Magdalena och Helena'.

Lena har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lena i Sverige Lena Pettersson Huovinen i Skåne-Tranås, Lena Killgren Jonsson i Falun och Lena Wistemar i Umeå.

Informationen om Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lena Olsson