7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Per Mats Henrik Loeb

Årsinkomst: Kolla Henriks lön anonymt

Personnummer: 19580423- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 23 april 1958

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 19 januari

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Per Mats Henrik Loeb

Förnamn: Per Mats Henrik

Tilltalsnamn: Henrik

Efternamn: Loeb

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1996-04-01

Gatuadress: Hönetorp Sundhagen 1

Postnummer: 342 52

Postort: Vislanda

Distrikt: Vislanda

Församling: Vislanda-Blädinge församling (076409)

Kommun: Alvesta (0764)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Henrik

Henrik Loeb är en 68 årig man och bosatt på Hönetorp Sundhagen 1 i Vislanda. Hans bostad är en villa på 131 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 1996 och har sammanlagt bott där i 30 år och 94 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Henrik

Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Henrik Loeb?

Vad tjänar Henrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Henriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Henriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hönetorp Sundhagen 1

Latitud: 56.786152   |   Longitud: 14.471414

Registrerat på adressen


Hönetorp Sundhagen 1
342 52 Vislanda

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Loeb, Henrik Status Aktiv
Ansvarig Per Mats Henrik Loeb (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Per Mats Henrik Loeb (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Henrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Henrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Henriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 131 kvm

Byggår: 1959

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolaget Richard Loeb Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0,8
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 0 0,8
Loeb, Henrik Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Henrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 72 dagar)

Födelsedag

23 april (en fredag om 293 dagar)

Födelsedatum

1958-04-23 (en onsdag för 24 909 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 294 dagar (en söndag)

Henrik Loeb är en 68 årig man och bosatt på Hönetorp Sundhagen 1 i Vislanda. Hans bostad är en villa på 131 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 1996 och har sammanlagt bott där i 30 år och 94 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Henriks bostadsområde, på postnummer 342 52, är 409 699 kr per år och 3,35 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Alvesta där Henriks ingår. Henriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 35.

Förutom Henrik bor också Maria Loeb på adressen. Där har hon bott i 30 år och 94 dagar sedan hon först registrerades där den 1 april 1996. Henrik är gift med Maria Loeb .

Henriks nästa födelsedag är om 293 dagar då han fyller 69 år. Hans namnsdag är om 199 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 1 år och 294 dagar (en söndag).

Namnet Henrik är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’hem’ och ’härskare’'.

Henrik har 2 bolagsengagemang ( Aktiebolaget Richard Loeb och Loeb, Henrik ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Henrik i Sverige Henrik Svensson i Lerberget, Henrik Dahlin i Örebro och Henrik Fransson i Borås.

Informationen om Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Henrik Loeb