7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-18

Bengt Roger Jansson

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19580506- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 6 maj 1958

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Bengt Roger Jansson

Förnamn: Bengt Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Jansson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Gatuadress: Hedemoravägen 193

Postnummer: 192 71

Postort: Sollentuna

Församling: Sollentuna församling (016301)

Kommun: Sollentuna (0163)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Jansson är en 68 årig man bosatt i Sollentuna kommun. Han bor i ett kedjehus på 127 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Jansson?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hedemoravägen 193

Latitud: 59.464726   |   Longitud: 17.905250

Registrerat på adressen


Hedemoravägen 193
192 71 Sollentuna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 127 kvm

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 73 dagar)

Födelsedag

06 maj (en torsdag om 292 dagar)

Födelsedatum

1958-05-06 (en tisdag för 24 910 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 293 dagar (en lördag)

Roger Jansson är en 68 årig man bosatt i Sollentuna kommun. Han bor i ett kedjehus på 127 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Rogers bostadsområde, på postnummer 192 71, har 1,51 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 548 073 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 149.

Roger bor tillsammans med en 64 årig kvinna vid namn Marina Jansson. Han är gift med Marina Jansson .

Vill du fira Rogers födelsedag ska du gratulera honom om 292 dagar då han fyller 69 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 319 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 1 år och 293 dagar (en lördag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Roger i Sverige det senaste kvartalet är Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Jansson