7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Ragnar Hansen
Årsinkomst: Kolla Ragnars lön anonymt
Personnummer: 19580531-
Ålder: 68 år
Födelsedag: 31 maj 1958
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 oktober
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Ragnar Hansen
Förnamn: Ragnar
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hansen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2001-10-02
Gatuadress: Månadsgatan 31 lgh 1302
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 415 33
Postort: Göteborg
Distrikt: Kortedala
Församling: Kortedala församling (148005)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ragnar Hansen är 68 år och bosatt på Månadsgatan 31 lgh 1302 i Göteborg. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 52 kvm . Där har han bott i 24 år och 256 dagar sedan han flyttade in den 2 oktober 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Månadsgatan 31 lgh 1302
Registrerat på adressen
415 33 Göteborg
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ragnar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ragnar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ragnars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 52 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Ragnar har inga bolagsengagemang
Mer om Ragnar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
68 år (och 15 dagar)
Födelsedag
31 maj (en måndag om 350 dagar)
Födelsedatum
1958-05-31 (en lördag för 24 852 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 1 år och 351 dagar (en onsdag)
Ragnar Hansen är 68 år och bosatt på Månadsgatan 31 lgh 1302 i Göteborg. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 52 kvm . Där har han bott i 24 år och 256 dagar sedan han flyttade in den 2 oktober 2001. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 415 33, är medelinkomsten 345 753 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,94 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Ragnar ingår. Ragnars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 45.
Ragnar bor tillsammans med Anne Charlotte Spring. Hon har bott på Månadsgatan 31 lgh 1302 i totalt 24 år och 256 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 2 oktober 2001. Han är inte gift.
Ragnar fyller 69 år om 350 dagar och har namnsdag om 108 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 1 år och 351 dagar (en onsdag).
Namnet Ragnar är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’gudamakter’ och ’krigare’'.
Ragnar har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ragnar i Sverige Ragnar Skanåker i Munka-Ljungby, Ragnar Ang i Nödinge och Ragnar Harge i Saltsjöbaden.
Informationen om Ragnar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.