7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Erik Roger Wesström

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19580607- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 7 juni 1958

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Erik Roger Wesström

Förnamn: Erik Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Wesström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-11-14

Gatuadress: Prinsvägen 7

Postnummer: 794 33

Postort: Orsa

Församling: Orsa församling (203402)

Kommun: Orsa (2034)

Län: Dalarna (20)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Wesström är 68 år gammal och bor på Prinsvägen 7 i Orsa. Hans bostad är en villa på 102 kvm . Där har han bott i 12 år och 224 dagar sedan han flyttade in den 14 november 2013. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Wesström?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Prinsvägen 7

Latitud: 61.112779   |   Longitud: 14.630409

Registrerat på adressen


Prinsvägen 7
794 33 Orsa

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 102 kvm

Byggår: 1938

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 19 dagar)

Födelsedag

07 juni (en måndag om 346 dagar)

Födelsedatum

1958-06-07 (en lördag för 24 856 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 347 dagar (en onsdag)

Roger Wesström är 68 år gammal och bor på Prinsvägen 7 i Orsa. Hans bostad är en villa på 102 kvm . Där har han bott i 12 år och 224 dagar sedan han flyttade in den 14 november 2013. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 794 33, som är Rogers bostadsområde, är medelinkomsten 348 496 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,23 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Orsa där Rogers ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Roger delar bostaden med Lisbeth Björnebo, en 60 årig kvinna. Hon flyttade in den 11 juni 2010 och har bott där totalt 16 år och 15 dagar. Roger är inte gift.

Roger har namnsdag om 341 dagar och nästa födelsedag inträffar om 346 dagar då han fyller 69 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 1 år och 347 dagar (en onsdag).

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Värmdö, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Wesström