7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Leena Katriina Karhusaari Blomkvist
Årsinkomst: Kolla Leenas lön anonymt
Personnummer: 19580617-
Ålder: 68 år
Födelsedag: 17 juni 1958
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Leena Katriina Karhusaari Blomkvist
Förnamn: Leena Katriina
Tilltalsnamn: Leena
Efternamn: Blomkvist
Mellannamn: Karhusaari
Folkbokföring
Adressändring: 2006-07-05
Gatuadress: Trillingsbergsvägen 47
Postnummer: 611 61
Postort: Nyköping
Församling: Nyköpings församling (048002)
Kommun: Nyköping (0480)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Leena
Leena Karhusaari Blomkvist är 68 år gammal och bor på Trillingsbergsvägen 47 i Nyköping. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 62 kvm . Där har hon bott i 19 år och 364 dagar sedan hon flyttade in den 5 juli 2006. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Leena
Informationen om Leena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Trillingsbergsvägen 47
Registrerat på adressen
611 61 Nyköping
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Leena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Leena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Leenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 62 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1969
Bolagsengagemang | 0 st
Leena har inga bolagsengagemang
Mer om Leena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
68 år (och 17 dagar)
Födelsedag
17 juni (en torsdag om 348 dagar)
Födelsedatum
1958-06-17 (en tisdag för 24 854 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 1 år och 349 dagar (en lördag)
Leena Karhusaari Blomkvist är 68 år gammal och bor på Trillingsbergsvägen 47 i Nyköping. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 62 kvm . Där har hon bott i 19 år och 364 dagar sedan hon flyttade in den 5 juli 2006. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 611 61, som är Leenas bostadsområde, är medelinkomsten 310 178 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,02 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Nyköping där Leenas ingår. Leenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 77.
Leena delar bostaden med Per Stanser, en 65 årig man. Han flyttade in den 1 juli 2006 och har bott där totalt 20 år och 3 dagar. Leena är inte gift.
Leena har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 348 dagar då hon fyller 69 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 1 år och 349 dagar (en lördag).
Leena har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Leena i Sverige Leena Hiltunen i Borlänge, Leena Ziyaev i Huddinge och Leena Bergérus Höbinger i Dala-Husby.
Informationen om Leena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Leena Karhusaari Blomkvist
Var bor Leena?
Hur gammal är Leena?
Leena Karhusaari Blomkvist är 68 år gammal och föddes den 17 juni 1958. Hon fyller 69 år den 17 juni.
Har Leena några bolagsengagemang?
Leena har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Leena några fordon?
Är Leena gift?
Leena är inte gift.
Vilket telefonnummer har Leena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Leena.
Vilket stjärntecken har Leena?
Leena har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Leena folkbokförd?
Leena Karhusaari Blomkvist är folkbokförd i Nyköping kommun.
Vilket län tillhör Leena?
Leena Karhusaari Blomkvist tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Leena?
Leena Karhusaari Blomkvist tillhör Nyköpings församling.