7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-16
Ray Mitchell Mårdh
Årsinkomst: Kolla Rays lön anonymt
Personnummer: 19580626-
Ålder: 68 år
Födelsedag: 26 juni 1958
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Ray Mitchell Mårdh
Förnamn: Ray Mitchell
Tilltalsnamn: Ray
Efternamn: Mårdh
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2014-02-28
Gatuadress: Knaståsvägen 125
Postnummer: 439 93
Postort: Onsala
Församling: Onsala församling (138414)
Kommun: Kungsbacka (1384)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Ray
Ray Mårdh är en 68 årig man bosatt i Kungsbacka kommun. Han bor i en villa på 138 kvm . Där har han bott i sammanlagt 12 år och 138 dagar sedan 28 februari 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ray
Informationen om Ray kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Knaståsvägen 125
Registrerat på adressen
439 93 Onsala
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Anna Britt Mari Mårdh (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Anna Britt Mari Mårdh (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Ray Mårdh Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | Ray Mårdh | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ray kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ray hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rays bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 138 kvm
Byggår: 2006
Bolagsengagemang | 0 st
Ray har inga bolagsengagemang
Mer om Ray
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
68 år (och 20 dagar)
Födelsedag
26 juni (en lördag om 345 dagar)
Födelsedatum
1958-06-26 (en torsdag för 24 857 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 1 år och 346 dagar (en måndag)
Ray Mårdh är en 68 årig man bosatt i Kungsbacka kommun. Han bor i en villa på 138 kvm . Där har han bott i sammanlagt 12 år och 138 dagar sedan 28 februari 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Rays bostadsområde, på postnummer 439 93, har 2,93 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 626 822 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Rays ingår. Rays lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 187.
Ray bor tillsammans med en 69 årig kvinna vid namn Britt Mari Mårdh. Hon registrerades på adressen den 24 februari 2014, och har bott där totalt 12 år och 142 dagar. De har också en hund i bostaden som Ray är ägare till. Han är gift med Britt Mari Mårdh .
Vill du fira Rays födelsedag ska du gratulera honom om 345 dagar då han fyller 69 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 1 år och 346 dagar (en måndag).
Ray har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Ray i Sverige det senaste kvartalet är Ray Benson i Linköping, Ray Nordkvist i Skutskär och Ray Mauritsson i Lomma.
Informationen om Ray kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ray Mårdh
Var bor Ray?
Hur gammal är Ray?
Ray Mårdh är 68 år gammal och föddes den 26 juni 1958. Han fyller 69 år den 26 juni.
Har Ray några bolagsengagemang?
Ray har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ray några fordon?
Är Ray gift?
Ray är gift med Britt Mari Mårdh.
Vilket telefonnummer har Ray?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ray.
Vilket stjärntecken har Ray?
Ray har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Ray folkbokförd?
Ray Mårdh är folkbokförd i Kungsbacka kommun.
Vilket län tillhör Ray?
Ray Mårdh tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Ray?
Ray Mårdh tillhör Onsala församling.