7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-21
Ricardo Raul Villaverde Santillan
Årsinkomst: Kolla Ricardo Rauls lön anonymt
Personnummer: 19580703-
Ålder: 67 år
Födelsedag: 3 juli 1958
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Ricardo Raul Villaverde Santillan
Förnamn: Ricardo Raul
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Villaverde Santillan
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-06-07
Gatuadress: Elsa Borgs gata 18 lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 129 53
Postort: Hägersten
Distrikt: Brännkyrka
Församling: Brännkyrka församling (018021)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ricardo Raul Villaverde Santillan är en 67 årig man och bosatt på Elsa Borgs gata 18 lgh 1001 i Hägersten. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 67 kvm . Han flyttade in på adressen den 7 juni 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 14 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Elsa Borgs gata 18 lgh 1001
Registrerat på adressen
129 53 Hägersten
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ricardo Raul kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ricardo Raul hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ricardo Rauls bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 67 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1957
Bolagsengagemang | 0 st
Ricardo Raul har inga bolagsengagemang
Mer om Ricardo Raul
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
67 år (och 353 dagar)
Födelsedag
03 juli (en fredag om 12 dagar)
Födelsedatum
1958-07-03 (en torsdag för 24 825 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 2 år och 12 dagar (en måndag)
Ricardo Raul Villaverde Santillan är en 67 årig man och bosatt på Elsa Borgs gata 18 lgh 1001 i Hägersten. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 67 kvm . Han flyttade in på adressen den 7 juni 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 14 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ricardo Rauls bostadsområde, på postnummer 129 53, är 396 639 kr per år och 3,97 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Ricardo Rauls ingår. Ricardo Rauls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 320.
Ricardo Raul bor tillsammans med 2 personer: Demetria Rubina Argandona , Karla Sofia Villaverde Rubina . Ricardo Raul är gift med Demetria Rubina Argandona .
Ricardo Rauls nästa födelsedag är om 12 dagar då han fyller 68 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 194 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 12 dagar (en måndag).
Ricardo Raul har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ricardo Raul i Sverige Raul Castro Cantero i Bagarmossen, Ricardo Constantinou i Stockholm och Ricardo Schuck Friedrich i Tygelsjö.
Informationen om Ricardo Raul kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ricardo Raul Villaverde Santillan
Var bor Ricardo Raul?
Hur gammal är Ricardo Raul?
Ricardo Raul Villaverde Santillan är 67 år gammal och föddes den 3 juli 1958. Han fyller 68 år den 3 juli.
Har Ricardo Raul några bolagsengagemang?
Ricardo Raul har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ricardo Raul några fordon?
Är Ricardo Raul gift?
Ricardo Raul är gift med Demetria Rubina Argandona.
Vilket telefonnummer har Ricardo Raul?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ricardo Raul.
Vilket stjärntecken har Ricardo Raul?
Ricardo Raul har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Ricardo Raul folkbokförd?
Ricardo Raul Villaverde Santillan är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Ricardo Raul?
Ricardo Raul Villaverde Santillan tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ricardo Raul?
Ricardo Raul Villaverde Santillan tillhör Brännkyrka församling.