7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Lars Inge Stefan Svensson
Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt
Personnummer: 19580814-
Ålder: 67 år
Födelsedag: 14 augusti 1958
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 10 augusti
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Lars Inge Stefan Svensson
Förnamn: Lars Inge Stefan
Tilltalsnamn: Lars
Efternamn: Svensson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1986-01-14
Gatuadress: Äppelstigen 18
Postnummer: 281 46
Postort: Tormestorp
Församling: Sösdala församling (129315)
Kommun: Hässleholm (1293)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars
Lars Svensson är en 67 årig man och bosatt på Äppelstigen 18 i Tormestorp. Hans bostad är en villa på 104 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 januari 1986 och har sammanlagt bott där i 40 år och 169 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lars
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Äppelstigen 18
Registrerat på adressen
281 46 Tormestorp
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lars Inge Stefan Svensson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Lars Inge Stefan Svensson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 104 kvm
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Lars
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
67 år (och 322 dagar)
Födelsedag
14 augusti (en fredag om 43 dagar)
Födelsedatum
1958-08-14 (en torsdag för 24 794 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 2 år och 43 dagar (en måndag)
Lars Svensson är en 67 årig man och bosatt på Äppelstigen 18 i Tormestorp. Hans bostad är en villa på 104 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 januari 1986 och har sammanlagt bott där i 40 år och 169 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Lars bostadsområde, på postnummer 281 46, är 392 843 kr per år och 2,40 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 46.
Förutom Lars bor också Pia Svensson på adressen. Där har hon bott i 40 år och 159 dagar sedan hon först registrerades där den 24 januari 1986. Lars är gift med Pia Svensson .
Lars nästa födelsedag är om 43 dagar då han fyller 68 år. Hans namnsdag är om 39 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 43 dagar (en måndag).
Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.
Lars har 1 bolagsengagemang (
Svensson, Lars
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars Svensson
Var bor Lars?
Hur gammal är Lars?
Lars Svensson är 67 år gammal och föddes den 14 augusti 1958. Han fyller 68 år den 14 augusti.
Har Lars några bolagsengagemang?
Lars har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Svensson, Lars . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lars några fordon?
Är Lars gift?
Lars är gift med Pia Svensson.
Vilket telefonnummer har Lars?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars.
Vilket stjärntecken har Lars?
Lars har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Lars folkbokförd?
Lars Svensson är folkbokförd i Hässleholm kommun.
Vilket län tillhör Lars?
Lars Svensson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Lars?
Lars Svensson tillhör Sösdala församling.