7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Lars Harry Graff
Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt
Personnummer: 19580820-
Ålder: 67 år
Födelsedag: 20 augusti 1958
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 10 augusti
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Lars Harry Graff
Förnamn: Lars Harry
Tilltalsnamn: Lars
Efternamn: Graff
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-07-09
Gatuadress: Märtavägen 4
Postnummer: 705 95
Postort: Örebro
Församling: Almby församling (188004)
Kommun: Örebro (1880)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars
Lars Graff är en man på 67 år som bor på Märtavägen 4 i Örebro. Lars bostad är en villa på 128 kvm . Där har han bott i 18 år och 359 dagar sedan han flyttade in den 9 juli 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Märtavägen 4
Registrerat på adressen
705 95 Örebro
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lars Harry Graff (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Lars Harry Graff (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 128 kvm
Byggår: 2007
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,1 Vinst (MSEK) −0 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 100% | 2024 | 0,1 | −0 |
Mer om Lars
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
67 år (och 317 dagar)
Födelsedag
20 augusti (en torsdag om 48 dagar)
Födelsedatum
1958-08-20 (en onsdag för 24 789 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 2 år och 48 dagar (en söndag)
Lars Graff är en man på 67 år som bor på Märtavägen 4 i Örebro. Lars bostad är en villa på 128 kvm . Där har han bott i 18 år och 359 dagar sedan han flyttade in den 9 juli 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Lars postnummer, 705 95, är medelinkomsten 454 007 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,68 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lars och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 313.
Lars bor tillsammans med Eva Richter. Hon är en 67 årig kvinna som flyttade in den 9 juli 2007 och har bott där totalt 18 år och 359 dagar. Han är gift med Eva Richter .
På Lars nästa födelsedag fyller han 68 år. Den inträffar om 48 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 48 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 38 dagar.
Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.
Lars har 1 bolagsengagemang (
Marin & Motor Sverige AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Lars Graff
Var bor Lars?
Hur gammal är Lars?
Lars Graff är 67 år gammal och föddes den 20 augusti 1958. Han fyller 68 år den 20 augusti.
Har Lars några bolagsengagemang?
Lars har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Marin & Motor Sverige AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Lars några fordon?
Är Lars gift?
Lars är gift med Eva Richter.
Vilket telefonnummer har Lars?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Lars.
Vilket stjärntecken har Lars?
Lars har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Lars folkbokförd?
Lars Graff är folkbokförd i Örebro kommun.
Vilket län tillhör Lars?
Lars Graff tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Lars?
Lars Graff tillhör Almby församling.