8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-23

Masoud Allahyari

Årsinkomst: Kolla Masouds lön anonymt

Personnummer: 19580824- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 24 augusti 1958

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Masoud Allahyari

Förnamn: Masoud

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Allahyari

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-01-01

Gatuadress: Skräddarns Backe 20

Postnummer: 196 34

Postort: Kungsängen

Distrikt: Kungsängen-Västra Ryd

Församling: Kungsängen-Västra Ryds församling (013903)

Kommun: Upplands-Bro (0139)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Masoud Allahyari är en 68 årig man och bosatt på Skräddarns Backe 20 i Kungsängen. Hans bostad är en villa på 188 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 januari 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 295 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Masoud Allahyari?

Vad tjänar Masoud?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Masouds
Kreditstatus?

Nyfiken på Masouds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skräddarns Backe 20

Latitud: 59.481814   |   Longitud: 17.715717

Registrerat på adressen


Skräddarns Backe 20
196 34 Kungsängen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Masoud kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Masoud hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Masouds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 188 kvm

Byggår: 2003

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Masoud har inga bolagsengagemang


Mer om Masoud


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 60 dagar)

Födelsedag

24 augusti (en tisdag om 305 dagar)

Födelsedatum

1958-08-24 (en söndag för 24 897 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 306 dagar (en torsdag)

Masoud Allahyari är en 68 årig man och bosatt på Skräddarns Backe 20 i Kungsängen. Hans bostad är en villa på 188 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 januari 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 295 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Masouds bostadsområde, på postnummer 196 34, är 454 917 kr per år och 3,22 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Upplands-Bro där Masouds ingår. Masouds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Förutom Masoud bor också Helen Ebrahimi på adressen. Där har hon bott i 2 år och 68 dagar sedan hon först registrerades där den 16 augusti 2024. Masoud är gift med Helen Ebrahimi .

Masouds nästa födelsedag är om 305 dagar då han fyller 69 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 70 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 1 år och 306 dagar (en torsdag).

Masoud har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Masoud i Sverige Masoud Khayyami i Lund, Masoud Arabi i Märsta och Masoud Nadjati Gilani i Solna.

Informationen om Masoud kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Masoud Allahyari