7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-29

Shahram Hossainahmadi

Shahram registrerades som avliden 2026-03-29.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19580919- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 19 september 1958

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Shahram Hossainahmadi

Förnamn: Shahram

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Hossainahmadi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1997-01-15

Gatuadress: Ängsbergsvägen 11

Postnummer: 141 42

Postort: Huddinge

Distrikt: Huddinge

Församling: Huddinge församling (012601)

Kommun: Huddinge (0126)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Shahram Hossainahmadi är en man på 67 år som bor på Ängsbergsvägen 11 i Huddinge. bostad är en villa på 134 kvm . Där har han bott i 29 år och 195 dagar sedan han flyttade in den 15 januari 1997. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Shahram Hossainahmadi?

Vad tjänar Shahram?

Karta & vägbeskrivning till Ängsbergsvägen 11

Latitud: 59.238323   |   Longitud: 18.007667

Registrerat på adressen


Ängsbergsvägen 11
141 42 Huddinge

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Shahram kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Shahram hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Shahrams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 134 kvm

Byggår: 1959

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Shahram har inga bolagsengagemang


Mer om Shahram


Födelsedatum

1958-09-19

Shahram Hossainahmadi registrerades som avliden 2026-03-29. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Shahram Hossainahmadi är en man på 67 år som bor på Ängsbergsvägen 11 i Huddinge. bostad är en villa på 134 kvm . Där har han bott i 29 år och 195 dagar sedan han flyttade in den 15 januari 1997. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Shahrams postnummer, 141 42, är medelinkomsten 533 872 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,11 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Shahram och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Shahram ingår.

Shahram bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Shahrams nästa födelsedag fyller han 68 år. Den inträffar om 52 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 52 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 156 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Shahram har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Shahram i Sverige Shahram Zarei i Malmö, Shahram Rahimi i Tingsryd och Shahram Esbelani i Borlänge.

Informationen om Shahram kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Shahram Hossainahmadi