8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll

NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-22

Leif Roger Högstedt

Årsinkomst: Kolla Rogers lön anonymt

Personnummer: 19580920- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 20 september 1958

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 2 juni

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Leif Roger Högstedt

Förnamn: Leif Roger

Tilltalsnamn: Roger

Efternamn: Högstedt

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1994-03-14

Gatuadress: Öppom 149

Postnummer: 861 93

Postort: Ljustorp

Församling: Ljustorps församling (226202)

Kommun: Timrå (2262)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Roger

Roger Högstedt är en man på 68 år som bor på Öppom 149 i Ljustorp. Rogers bostad är en villa på 108 kvm . Där har han bott i 32 år och 192 dagar sedan han flyttade in den 14 mars 1994. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Roger

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Roger Högstedt?

Vad tjänar Roger?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Rogers
Kreditstatus?

Nyfiken på Rogers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Öppom 149

Latitud: 62.615344   |   Longitud: 17.327142

Registrerat på adressen


Öppom 149
861 93 Ljustorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Roger kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Roger hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rogers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 108 kvm

Byggår: 1984

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Roger har inga bolagsengagemang


Mer om Roger


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 2 dagar)

Födelsedag

20 september (en måndag om 363 dagar)

Födelsedatum

1958-09-20 (en lördag för 24 839 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 364 dagar (en onsdag)

Roger Högstedt är en man på 68 år som bor på Öppom 149 i Ljustorp. Rogers bostad är en villa på 108 kvm . Där har han bott i 32 år och 192 dagar sedan han flyttade in den 14 mars 1994. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Rogers postnummer, 861 93, är medelinkomsten 352 724 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,66 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Roger och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Timrå där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 44.

Roger bor tillsammans med Eva Högstedt. Hon är en 68 årig kvinna som flyttade in den 14 mars 1994 och har bott där totalt 32 år och 192 dagar. Han är gift med Eva Högstedt .

På Rogers nästa födelsedag fyller han 69 år. Den inträffar om 363 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 1 år och 364 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 253 dagar.

Namnet Roger är 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'.

Roger har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin Elgh i Stockholm, Roger Wilson i Stockholm och Roger Ljung i Malmö.

Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Roger Högstedt