8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-02

Leif Kenneth Hjalmarsson

Årsinkomst: Kolla Kenneths lön anonymt

Personnummer: 19580928- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 28 september 1958

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Leif Kenneth Hjalmarsson

Förnamn: Leif Kenneth

Tilltalsnamn: Kenneth

Efternamn: Hjalmarsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1993-06-21

Gatuadress: Stavnäs Lillkyrka 2

Postnummer: 671 95

Postort: Klässbol

Distrikt: Stavnäs

Församling: Stavnäs-Högeruds församling (178403)

Kommun: Arvika (1784)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kenneth

Kenneth Hjalmarsson är 68 år gammal och bor på Stavnäs Lillkyrka 2 i Klässbol. Hans bostad är en villa på 140 kvm . Där har han bott i 33 år och 134 dagar sedan han flyttade in den 21 juni 1993. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kenneth

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Hjalmarsson?

Vad tjänar Kenneth?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kenneths
Kreditstatus?

Nyfiken på Kenneths Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stavnäs Lillkyrka 2

Latitud: 59.487982   |   Longitud: 12.748391

Registrerat på adressen


Stavnäs Lillkyrka 2
671 95 Klässbol

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneths bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 140 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 35 dagar)

Födelsedag

28 september (en tisdag om 330 dagar)

Födelsedatum

1958-09-28 (en söndag för 24 872 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 331 dagar (en torsdag)

Kenneth Hjalmarsson är 68 år gammal och bor på Stavnäs Lillkyrka 2 i Klässbol. Hans bostad är en villa på 140 kvm . Där har han bott i 33 år och 134 dagar sedan han flyttade in den 21 juni 1993. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 671 95, som är Kenneths bostadsområde, är medelinkomsten 365 974 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,96 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Arvika där Kenneths ingår. Kenneths lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 57.

Kenneth delar bostaden med Ann Hjalmarsson, en 69 årig kvinna. Hon flyttade in den 21 juni 1993 och har bott där totalt 33 år och 134 dagar. Kenneth är gift med Ann Hjalmarsson .

Kenneth har namnsdag om 240 dagar och nästa födelsedag inträffar om 330 dagar då han fyller 69 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 1 år och 331 dagar (en torsdag).

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Kenneth har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth i Sverige Kenneth Schönborg i Grebbestad, Kenneth Nilsson i Molkom och Karl Arne Kenneth Olsson i Fridlevstad.

Informationen om Kenneth kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Hjalmarsson