7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Jan Helge Andersson

Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt

Personnummer: 19581004- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 4 oktober 1958

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Jan Helge Andersson

Förnamn: Jan Helge

Tilltalsnamn: Jan

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-01-24

Gatuadress: Stenunge allé 13 lgh 1203

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 444 30

Postort: Stenungsund

Församling: Norums församling (141502)

Kommun: Stenungsund (1415)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan

Jan Andersson är en 67 årig man och bosatt på Stenunge allé 13 lgh 1203 i Stenungsund. Hans bostad är en lägenhet på 106 kvm . Han flyttade in på adressen den 24 januari 2014 och har sammanlagt bott där i 12 år och 150 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jan

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Andersson?

Vad tjänar Jan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Stenunge allé 13 lgh 1203

Latitud: 58.064120   |   Longitud: 11.815538

Registrerat på adressen


Stenunge allé 13 lgh 1203
444 30 Stenungsund

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
BICHON HAVANAIS Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2021-02-01 (5 år) Ägare Mariette Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2021-02-01 (5 år) Mariette Andersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 106 kvm

Byggår: 2012

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Sista versen 91349 AB Typ Aktiebolag Status Fusion
Befattning Verklig Huvudman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 3,5
Aktiebolag Fusion
Verklig Huvudman 100% 2024 0 3,5
Bostadsrättsförening Stenunge Sund Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Jan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 262 dagar)

Födelsedag

04 oktober (en söndag om 103 dagar)

Födelsedatum

1958-10-04 (en lördag för 24 734 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 103 dagar (en onsdag)

Jan Andersson är en 67 årig man och bosatt på Stenunge allé 13 lgh 1203 i Stenungsund. Hans bostad är en lägenhet på 106 kvm . Han flyttade in på adressen den 24 januari 2014 och har sammanlagt bott där i 12 år och 150 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jans bostadsområde, på postnummer 444 30, är 382 644 kr per år och 2,36 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stenungsund där Jans ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.

Förutom Jan bor också Mariette Andersson på adressen. Där har hon bott i 12 år och 150 dagar sedan hon först registrerades där den 24 januari 2014. På adressen finns också en hund registrerad som Jan inte är ägare till. Jan är gift med Mariette Andersson .

Jans nästa födelsedag är om 103 dagar då han fyller 68 år. Hans namnsdag är om 202 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 103 dagar (en onsdag).

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan har 2 bolagsengagemang ( Sista versen 91349 AB och Bostadsrättsförening Stenunge Sund ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan i Sverige Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Andersson