7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Pär-Erik Ludvig Lohman
Årsinkomst: Kolla Pär-Eriks lön anonymt
Personnummer: 19581009-
Ålder: 67 år
Födelsedag: 9 oktober 1958
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 2 oktober
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Pär-Erik Ludvig Lohman
Förnamn: Pär-Erik Ludvig
Tilltalsnamn: Pär-Erik
Efternamn: Lohman
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2005-08-16
Gatuadress: Kiselvägen 25
Postnummer: 703 74
Postort: Örebro
Församling: Mikaels församling (188030)
Kommun: Örebro (1880)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Pär-Erik
Pär-Erik Lohman är en man på 67 år som bor på Kiselvägen 25 i Örebro. Pär-Eriks bostad är ett kedjehus på 149 kvm . Där har han bott i 20 år och 318 dagar sedan han flyttade in den 16 augusti 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Pär-Erik
Informationen om Pär-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kiselvägen 25
Registrerat på adressen
703 74 Örebro
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Pär-Erik Ludvig Lohman (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Pär-Erik Ludvig Lohman (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Pär-Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Pär-Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Pär-Eriks bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 149 kvm
Byggår: 1971
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Pär-Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
67 år (och 264 dagar)
Födelsedag
09 oktober (en fredag om 101 dagar)
Födelsedatum
1958-10-09 (en torsdag för 24 736 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 2 år och 101 dagar (en måndag)
Pär-Erik Lohman är en man på 67 år som bor på Kiselvägen 25 i Örebro. Pär-Eriks bostad är ett kedjehus på 149 kvm . Där har han bott i 20 år och 318 dagar sedan han flyttade in den 16 augusti 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Pär-Eriks postnummer, 703 74, är medelinkomsten 331 353 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,05 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Pär-Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Pär-Erik ingår. Pär-Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 265.
Pär-Erik bor tillsammans med Birgitta Lohman. Hon är en 66 årig kvinna som flyttade in den 16 augusti 2005 och har bott där totalt 20 år och 318 dagar. Han är gift med Birgitta Lohman .
På Pär-Eriks nästa födelsedag fyller han 68 år. Den inträffar om 101 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 101 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 94 dagar.
Namnet Ludvig är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’beröm’ och ’kämpe’'.
Pär-Erik har 1 bolagsengagemang (
Lohman, Pär-Erik
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Pär-Erik i Sverige Pär-Erik Sjögren i Slottsbron, Pär-Erik Elmqvist i Latikberg och Pär-Erik Berglund i Föllinge.
Informationen om Pär-Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Pär-Erik Lohman
Var bor Pär-Erik?
Hur gammal är Pär-Erik?
Pär-Erik Lohman är 67 år gammal och föddes den 9 oktober 1958. Han fyller 68 år den 9 oktober.
Har Pär-Erik några bolagsengagemang?
Pär-Erik har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Lohman, Pär-Erik . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Pär-Erik några fordon?
Är Pär-Erik gift?
Pär-Erik är gift med Birgitta Lohman.
Vilket telefonnummer har Pär-Erik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Pär-Erik.
Vilket stjärntecken har Pär-Erik?
Pär-Erik har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Pär-Erik folkbokförd?
Pär-Erik Lohman är folkbokförd i Örebro kommun.
Vilket län tillhör Pär-Erik?
Pär-Erik Lohman tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Pär-Erik?
Pär-Erik Lohman tillhör Mikaels församling.