7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Stig Lennart Eriksson

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19581019- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 19 oktober 1958

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Stig Lennart Eriksson

Förnamn: Stig Lennart

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Eriksson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-03-11

Gatuadress: Flygplatsvägen 3

Postnummer: 438 92

Postort: Härryda

Distrikt: Härryda

Kommun: Härryda (1401)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

C/O-adress:

Gatuadress: Box 477

Postadress: 41451 Göteborg

Mer om Lennart

Lennart Eriksson är en man på 67 år som bor på Flygplatsvägen 3 i Härryda. Lennarts bostad är en villa på 75 kvm . Där har han bott i 112 dagar sedan han flyttade in den 11 mars 2026. Han har en särskild adress registrerad på Box 477 i Göteborg. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Eriksson?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Flygplatsvägen 3
438 92 Härryda

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 75 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lennart har inga bolagsengagemang


Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 255 dagar)

Födelsedag

19 oktober (en måndag om 110 dagar)

Födelsedatum

1958-10-19 (en söndag för 24 727 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 110 dagar (en torsdag)

Lennart Eriksson är en man på 67 år som bor på Flygplatsvägen 3 i Härryda. Lennarts bostad är en villa på 75 kvm . Där har han bott i 112 dagar sedan han flyttade in den 11 mars 2026. Han har en särskild adress registrerad på Box 477 i Göteborg.

På Lennarts postnummer, 438 92, är medelinkomsten 396 341 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,53 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Härryda där Lennart ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 82.

Lennart bor tillsammans med Ken Johns. Han är en 45 årig man som flyttade in den 1 juni 2026 och har bott där totalt 30 dagar. Han är inte gift.

På Lennarts nästa födelsedag fyller han 68 år. Den inträffar om 110 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 110 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 89 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Eriksson