7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Jamal Abdulrazek

Årsinkomst: Kolla Jamals lön anonymt

Personnummer: 19581024- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 24 oktober 1958

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Jamal Abdulrazek

Förnamn: Jamal

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abdulrazek

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-07-27

Gatuadress: Marklandsgatan 85 lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 507 45

Postort: Borås

Församling: Borås Gustav Adolfs församling (149002)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Jamal Abdulrazek är en 67 årig man och bosatt på Marklandsgatan 85 lgh 1101 i Borås. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 juli 2015 och har sammanlagt bott där i 10 år och 340 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jamal Abdulrazek?

Vad tjänar Jamal?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jamals
Kreditstatus?

Nyfiken på Jamals Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Marklandsgatan 85 lgh 1101

Latitud: 57.732997   |   Longitud: 12.979165

Registrerat på adressen


Marklandsgatan 85 lgh 1101
507 45 Borås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jamal kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jamal hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jamals bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 76 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jamal har inga bolagsengagemang


Mer om Jamal


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 251 dagar)

Födelsedag

24 oktober (en lördag om 114 dagar)

Födelsedatum

1958-10-24 (en fredag för 24 723 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 114 dagar (en tisdag)

Jamal Abdulrazek är en 67 årig man och bosatt på Marklandsgatan 85 lgh 1101 i Borås. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Han flyttade in på adressen den 27 juli 2015 och har sammanlagt bott där i 10 år och 340 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jamals bostadsområde, på postnummer 507 45, är 257 649 kr per år och 16,88 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Jamals ingår. Jamals lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 162.

Förutom Jamal bor också Mona Dawoud på adressen. Där har hon bott i 10 år och 340 dagar sedan hon först registrerades där den 27 juli 2015. Jamal är gift med Mona Dawoud .

Jamals nästa födelsedag är om 114 dagar då han fyller 68 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 114 dagar (en tisdag).

Jamal har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jamal i Sverige Jamal El-Haj i Limhamn, Jamal Waberi i Angered och Jamal El Mourabit i Stockholm.

Informationen om Jamal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jamal Abdulrazek