7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-23

Margret Elisabeth Deticek Fischer

Årsinkomst: Kolla Margrets lön anonymt

Personnummer: 19581104- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 4 november 1958

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 juli

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Margret Elisabeth Deticek Fischer

Förnamn: Margret Elisabeth

Tilltalsnamn: Margret

Efternamn: Fischer

Mellannamn: Deticek

Folkbokföring

Adressändring: 1999-11-15

Gatuadress: Fanjunkarevägen 34

Postnummer: 632 36

Postort: Eskilstuna

Församling: S:t Ansgars församling (048423)

Kommun: Eskilstuna (0484)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Margret

Margret Deticek Fischer är en 67 årig kvinna och bosatt på Fanjunkarevägen 34 i Eskilstuna. Hennes bostad är en villa på 93 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 november 1999 och har sammanlagt bott där i 26 år och 250 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Margret

Informationen om Margret kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Margret Fischer?

Vad tjänar Margret?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Margrets
Kreditstatus?

Nyfiken på Margrets Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fanjunkarevägen 34

Latitud: 59.352073   |   Longitud: 16.451414

Registrerat på adressen


Fanjunkarevägen 34
632 36 Eskilstuna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Margret kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Margret hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Margrets bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 93 kvm

Byggår: 1966

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Margret har inga bolagsengagemang


Mer om Margret


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 261 dagar)

Födelsedag

04 november (en onsdag om 104 dagar)

Födelsedatum

1958-11-04 (en tisdag för 24 733 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 104 dagar (en lördag)

Margret Deticek Fischer är en 67 årig kvinna och bosatt på Fanjunkarevägen 34 i Eskilstuna. Hennes bostad är en villa på 93 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 november 1999 och har sammanlagt bott där i 26 år och 250 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Margrets bostadsområde, på postnummer 632 36, är 385 100 kr per år och 1,80 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Eskilstuna där Margrets ingår. Margrets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 75.

Förutom Margret bor också Hans Fischer på adressen. Där har han bott i 26 år och 250 dagar sedan han först registrerades där den 15 november 1999. Margret är gift med Hans Fischer .

Margrets nästa födelsedag är om 104 dagar då hon fyller 68 år. Hennes namnsdag är om 362 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 2 år och 104 dagar (en lördag).

Margret har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Margret i Sverige Margret Atladottir i Stockholm, Margret Edskär i Lycksele och Margret Ljunggren i Stockholm.

Informationen om Margret kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Margret Deticek Fischer