7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Ing-Mari Karlsson
Årsinkomst: Kolla Ing-Maris lön anonymt
Personnummer: 19581214-
Ålder: 67 år
Födelsedag: 14 december 1958
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Ing-Mari Karlsson
Förnamn: Ing-Mari
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Karlsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1997-03-14
Gatuadress: Tjuks Västergård
Postnummer: 590 39
Postort: Kisa
Församling: Västra Eneby församling (051303)
Kommun: Kinda (0513)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ing-Mari Karlsson är en 67 årig kvinna och bosatt på Tjuks Västergård i Kisa. Hennes bostad är ett lantbruk på 150 kvm . Hon flyttade in på adressen den 14 mars 1997 och har sammanlagt bott där i 29 år och 107 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tjuks Västergård
Registrerat på adressen
590 39 Kisa
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 2 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Aktiv | ||
|
Ansvarig Sven Inge Evert Karlsson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Sven Inge Evert Karlsson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ing-Mari kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ing-Mari hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ing-Maris bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 150 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 0 st
Ing-Mari har inga bolagsengagemang
Mer om Ing-Mari
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
67 år (och 197 dagar)
Födelsedag
14 december (en måndag om 168 dagar)
Födelsedatum
1958-12-14 (en söndag för 24 669 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 2 år och 168 dagar (en torsdag)
Ing-Mari Karlsson är en 67 årig kvinna och bosatt på Tjuks Västergård i Kisa. Hennes bostad är ett lantbruk på 150 kvm . Hon flyttade in på adressen den 14 mars 1997 och har sammanlagt bott där i 29 år och 107 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ing-Maris bostadsområde, på postnummer 590 39, är 416 999 kr per år och 4,88 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kinda där Ing-Maris ingår. Ing-Maris lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.
Förutom Ing-Mari bor också Sven Inge Evert Karlsson på adressen. Där har han bott i 29 år och 107 dagar sedan han först registrerades där den 14 mars 1997. Ing-Mari är gift med Sven Inge Evert Karlsson .
Ing-Maris nästa födelsedag är om 168 dagar då hon fyller 68 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 2 år och 168 dagar (en torsdag).
Ing-Mari har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ing-Mari i Sverige Ing-Mari Nilsson i Mönsterås, Ing-Mari Strandberg i Kalmar och Ing-Mari Nielsen i Olofström.
Informationen om Ing-Mari kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ing-Mari Karlsson
Var bor Ing-Mari?
Hur gammal är Ing-Mari?
Ing-Mari Karlsson är 67 år gammal och föddes den 14 december 1958. Hon fyller 68 år den 14 december.
Har Ing-Mari några bolagsengagemang?
Ing-Mari har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ing-Mari några fordon?
Är Ing-Mari gift?
Ing-Mari är gift med Sven Inge Evert Karlsson.
Vilket telefonnummer har Ing-Mari?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ing-Mari.
Vilket stjärntecken har Ing-Mari?
Ing-Mari har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Ing-Mari folkbokförd?
Ing-Mari Karlsson är folkbokförd i Kinda kommun.
Vilket län tillhör Ing-Mari?
Ing-Mari Karlsson tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Ing-Mari?
Ing-Mari Karlsson tillhör Västra Eneby församling.