7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Nils Terje Hallin

Årsinkomst: Kolla Terjes lön anonymt

Personnummer: 19581219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 19 december 1958

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 8 oktober

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Nils Terje Hallin

Förnamn: Nils Terje

Tilltalsnamn: Terje

Efternamn: Hallin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-06-01

Gatuadress: Kyrkvägen 4 A

Postnummer: 845 73

Postort: Oviken

Distrikt: Oviken

Församling: Oviken-Myssjö församling (232603)

Kommun: Berg (2326)

Län: Jämtland (23)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Terje

Terje Hallin är en man på 67 år som bor på Kyrkvägen 4 A i Oviken. Där har han bott i 15 år och 28 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Terje

Informationen om Terje kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Terje Hallin?

Vad tjänar Terje?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Terjes
Kreditstatus?

Nyfiken på Terjes Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kyrkvägen 4 A

Latitud: 62.995789   |   Longitud: 14.393697

Registrerat på adressen


Kyrkvägen 4 A
845 73 Oviken

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Terje kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Terje hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Terje har inga bolagsengagemang


Mer om Terje


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 192 dagar)

Födelsedag

19 december (en lördag om 173 dagar)

Födelsedatum

1958-12-19 (en fredag för 24 664 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 173 dagar (en tisdag)

Terje Hallin är en man på 67 år som bor på Kyrkvägen 4 A i Oviken. Där har han bott i 15 år och 28 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Terjes postnummer, 845 73, är medelinkomsten 350 399 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,65 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Terje och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Berg där Terje ingår. Terjes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Terje bor tillsammans med Lena Hallin. Hon är en 65 årig kvinna som flyttade in den 1 juni 2011 och har bott där totalt 15 år och 28 dagar. Han är gift med Lena Hallin .

På Terjes nästa födelsedag fyller han 68 år. Den inträffar om 173 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 173 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 101 dagar.

Namnet Nils är 'Svensk form av Nikolaus'.

Terje har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Terje i Sverige Terje Larsson i Nässjö, Terje Mörnholm i Enebyberg och Terje Isaksen i Sundbyberg.

Informationen om Terje kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Terje Hallin