7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Liselotte Adelbrant
Årsinkomst: Kolla Liselottes lön anonymt
Personnummer: 19581226-
Ålder: 67 år
Födelsedag: 26 december 1958
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Stenbocken
Telefon: 076-8963677
Namnregistrering
Personnamn: Liselotte Adelbrant
Förnamn: Liselotte
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Adelbrant
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-07-24
Gatuadress: Lästgränd 3 A
Postnummer: 332 37
Postort: Gislaved
Distrikt: Gislaved
Församling: Gislaveds församling (066201)
Kommun: Gislaved (0662)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Liselotte Adelbrant är en 67 årig kvinna bosatt i Gislaved kommun. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 90 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 3 år och 344 dagar sedan 24 juli 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lästgränd 3 A
Registrerat på adressen
332 37 Gislaved
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Liselotte kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Liselotte hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Liselottes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 90 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Liselotte har inga bolagsengagemang
Mer om Liselotte
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
67 år (och 189 dagar)
Födelsedag
26 december (en lördag om 176 dagar)
Födelsedatum
1958-12-26 (en fredag för 24 661 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 2 år och 176 dagar (en tisdag)
Liselotte Adelbrant är en 67 årig kvinna bosatt i Gislaved kommun. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 90 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 3 år och 344 dagar sedan 24 juli 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Liselottes bostadsområde, på postnummer 332 37, har 3,91 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 390 012 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Gislaved där Liselottes ingår. Liselottes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.
Liselotte bor tillsammans med en 63 årig man vid namn Hans-Åke Johansson. Han registrerades på adressen den 25 juli 2022, och har bott där totalt 3 år och 343 dagar. Hon är inte gift.
Vill du fira Liselottes födelsedag ska du gratulera henne om 176 dagar då hon fyller 68 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 2 år och 176 dagar (en tisdag).
Liselotte har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Liselotte i Sverige det senaste kvartalet är Liselotte Jansson i Solna, Liselotte Nielsen Sandberg i Täby och Liselotte Varnäs i Västerås.
Informationen om Liselotte kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
076-8963677
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046768963677 +46768963677 +4676-8963677 +4676-896 36 77 0768963677 076-8963677 076-896 36 77 076 896 36 77 076 8963677
Vanliga frågor om Liselotte Adelbrant
Var bor Liselotte?
Hur gammal är Liselotte?
Liselotte Adelbrant är 67 år gammal och föddes den 26 december 1958. Hon fyller 68 år den 26 december.
Har Liselotte några bolagsengagemang?
Liselotte har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Liselotte några fordon?
Är Liselotte gift?
Liselotte är inte gift.
Vilket telefonnummer har Liselotte?
Det telefonnummer som finns registrerat för Liselotte är 076-8963677.
Vilket stjärntecken har Liselotte?
Liselotte har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Liselotte folkbokförd?
Liselotte Adelbrant är folkbokförd i Gislaved kommun.
Vilket län tillhör Liselotte?
Liselotte Adelbrant tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Liselotte?
Liselotte Adelbrant tillhör Gislaveds församling.