7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Lars Gustaf Ivan Vilhelmsson

Årsinkomst: Kolla Lars Gustaf Ivans lön anonymt

Personnummer: 19590103- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 3 januari 1959

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Lars Gustaf Ivan Vilhelmsson

Förnamn: Lars Gustaf Ivan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Vilhelmsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-10-15

Gatuadress: Centralvägen 52 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 718 30

Postort: Frövi

Distrikt: Näsby

Församling: Näsby församling (188504)

Kommun: Lindesberg (1885)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Lars Gustaf Ivan Vilhelmsson är en 67 årig man och bosatt på Centralvägen 52 lgh 1001 i Frövi. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 42 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 oktober 2025 och har sammanlagt bott där i 263 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lars Gustaf Ivan Vilhelmsson?

Vad tjänar Lars Gustaf Ivan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lars Gustaf Ivans
Kreditstatus?

Nyfiken på Lars Gustaf Ivans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Centralvägen 52 lgh 1001

Latitud: 59.466357   |   Longitud: 15.361021

Registrerat på adressen


Centralvägen 52 lgh 1001
718 30 Frövi

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
PERRO DE AGUA ESPANOL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2010-03-25 (16 år) Ägare Lars Gustaf Ivan Vilhelmsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2010-03-25 (16 år) Lars Gustaf Ivan Vilhelmsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lars Gustaf Ivan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lars Gustaf Ivan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lars Gustaf Ivans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 42 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lars Gustaf Ivan har inga bolagsengagemang


Mer om Lars Gustaf Ivan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 183 dagar)

Födelsedag

03 januari (en söndag om 182 dagar)

Födelsedatum

1959-01-03 (en lördag för 24 655 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 182 dagar (en onsdag)

Lars Gustaf Ivan Vilhelmsson är en 67 årig man och bosatt på Centralvägen 52 lgh 1001 i Frövi. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 42 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 oktober 2025 och har sammanlagt bott där i 263 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lars Gustaf Ivans bostadsområde, på postnummer 718 30, är 313 105 kr per år och 7,86 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lindesberg där Lars Gustaf Ivans ingår. Lars Gustaf Ivans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 48.

Lars Gustaf Ivan bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). På adressen finns också en hund registrerad som Lars Gustaf Ivan är ägare till. Lars Gustaf Ivan är inte gift.

Lars Gustaf Ivans nästa födelsedag är om 182 dagar då han fyller 68 år. Hans namnsdag är om 36 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 182 dagar (en onsdag).

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Lars Gustaf Ivan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars Gustaf Ivan i Sverige Gustaf Skarsgård i Stockholm, Ivan Radmanic i Huskvarna och Lars Leijonborg i Stockholm.

Informationen om Lars Gustaf Ivan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lars Gustaf Ivan Vilhelmsson