7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Leif Henry Olsson

Årsinkomst: Kolla Leifs lön anonymt

Personnummer: 19590106- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 6 januari 1959

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 juni

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Leif Henry Olsson

Förnamn: Leif Henry

Tilltalsnamn: Leif

Efternamn: Olsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1988-11-25

Gatuadress: Dalvägen 2

Postnummer: 669 31

Postort: Deje

Församling: Forshaga-Munkfors församling (176301)

Kommun: Forshaga (1763)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Leif

Leif Olsson är en 67 årig man bosatt i Forshaga kommun. Han bor i en villa på 110 kvm . Där har han bott i sammanlagt 37 år och 225 dagar sedan 25 november 1988. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Leif

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Leif Olsson?

Vad tjänar Leif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Leifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Leifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Dalvägen 2

Latitud: 59.606241   |   Longitud: 13.462311

Registrerat på adressen


Dalvägen 2
669 31 Deje

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Leif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Leif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Leifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 110 kvm

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Leif har inga bolagsengagemang


Mer om Leif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 183 dagar)

Födelsedag

06 januari (en onsdag om 182 dagar)

Födelsedatum

1959-01-06 (en tisdag för 24 655 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 182 dagar (en lördag)

Leif Olsson är en 67 årig man bosatt i Forshaga kommun. Han bor i en villa på 110 kvm . Där har han bott i sammanlagt 37 år och 225 dagar sedan 25 november 1988. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Leifs bostadsområde, på postnummer 669 31, har 8,96 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 333 621 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Forshaga där Leifs ingår. Leifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.

Leif bor tillsammans med en 68 årig kvinna vid namn Ing-Britt Flood. Hon registrerades på adressen den 25 november 1988, och har bott där totalt 37 år och 225 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Leifs födelsedag ska du gratulera honom om 182 dagar då han fyller 68 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 357 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 2 år och 182 dagar (en lördag).

Namnet Leif är 'Nordiskt namn, kortform av namn på -leifr ’arvinge’ (se Torleif)'.

Leif har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Leif i Sverige det senaste kvartalet är Leif Torén i Anderstorp, Leif Mannerström i Tvärred och Leif Andrée i Stockholm.

Informationen om Leif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Leif Olsson