7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-23

Thorulf Dyberg

Årsinkomst: Kolla Thorulfs lön anonymt

Personnummer: 19590111- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 11 januari 1959

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Thorulf Dyberg

Förnamn: Thorulf

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Dyberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1991-04-11

Gatuadress: Vinrutavägen 3

Postnummer: 238 38

Postort: Oxie

Församling: Fosie församling (128008)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Thorulf Dyberg är 67 år och bosatt på Vinrutavägen 3 i Oxie. Han bor i en villa på 126 kvm . Där har han bott i 35 år och 103 dagar sedan han flyttade in den 11 april 1991. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Thorulf Dyberg?

Vad tjänar Thorulf?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Thorulfs
Kreditstatus?

Nyfiken på Thorulfs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vinrutavägen 3

Latitud: 55.546292   |   Longitud: 13.076137

Registrerat på adressen


Vinrutavägen 3
238 38 Oxie

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Thorulf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Thorulf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Thorulfs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 126 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Thorulf har inga bolagsengagemang


Mer om Thorulf


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 193 dagar)

Födelsedag

11 januari (en måndag om 172 dagar)

Födelsedatum

1959-01-11 (en söndag för 24 665 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 172 dagar (en torsdag)

Thorulf Dyberg är 67 år och bosatt på Vinrutavägen 3 i Oxie. Han bor i en villa på 126 kvm . Där har han bott i 35 år och 103 dagar sedan han flyttade in den 11 april 1991. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 238 38, är medelinkomsten 313 307 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,46 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Thorulf ingår. Thorulfs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 435.

Thorulf bor tillsammans med Berit Susanne Britt-Marie Dyberg. Hon har bott på Vinrutavägen 3 i totalt 35 år och 103 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 11 april 1991. Han är gift med Berit Susanne Britt-Marie Dyberg .

Thorulf fyller 68 år om 172 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 162 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 70 år om 2 år och 172 dagar (en torsdag).

Thorulf har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Thorulf i Sverige Thorulf Arwidson i Stockholm, Thorulf Hamfors i Stockholm och Thorulf Wall i Djursholm.

Informationen om Thorulf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Thorulf Dyberg