7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Hans-Lennart Anders Larsson

Årsinkomst: Kolla Hans lön anonymt

Personnummer: 19590116- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 16 januari 1959

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 augusti

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Hans-Lennart Anders Larsson

Förnamn: Hans-Lennart Anders

Tilltalsnamn: Hans

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2011-09-12

Gatuadress: Kamomillgatan 5

Postnummer: 261 61

Postort: Landskrona

Församling: Landskrona församling (128201)

Kommun: Landskrona (1282)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hans

Hans Larsson är en 67 årig man bosatt i Landskrona kommun. Han bor i ett kedjehus på 132 kvm . Där har han bott i sammanlagt 14 år och 307 dagar sedan 12 september 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Hans

Informationen om Hans kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hans Larsson?

Vad tjänar Hans?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hans
Kreditstatus?

Nyfiken på Hans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kamomillgatan 5

Latitud: 55.890947   |   Longitud: 12.813015

Registrerat på adressen


Kamomillgatan 5
261 61 Landskrona

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hans kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hans hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 132 kvm

Byggår: 1967

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hans har inga bolagsengagemang


Mer om Hans


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 181 dagar)

Födelsedag

16 januari (en lördag om 184 dagar)

Födelsedatum

1959-01-16 (en fredag för 24 653 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 184 dagar (en tisdag)

Hans Larsson är en 67 årig man bosatt i Landskrona kommun. Han bor i ett kedjehus på 132 kvm . Där har han bott i sammanlagt 14 år och 307 dagar sedan 12 september 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Hans bostadsområde, på postnummer 261 61, har 1,29 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 540 766 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Hans ingår. Hans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 82.

Hans bor tillsammans med en 72 årig kvinna vid namn Agneta Johannesson Larsson. Hon registrerades på adressen den 3 september 2011, och har bott där totalt 14 år och 316 dagar. Han är gift med Agneta Johannesson Larsson .

Vill du fira Hans födelsedag ska du gratulera honom om 184 dagar då han fyller 68 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 44 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 2 år och 184 dagar (en tisdag).

Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.

Hans har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Hans i Sverige det senaste kvartalet är Hans Blom i Vimmerby, Hans Benndorf i Lidingö och Hans Wiklund i Stockholm.

Informationen om Hans kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hans Larsson