7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Jan Anders Börje Jönsson

Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt

Personnummer: 19590125- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 25 januari 1959

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Jan Anders Börje Jönsson

Förnamn: Jan Anders Börje

Tilltalsnamn: Jan

Efternamn: Jönsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-06-01

Gatuadress: Timansvägen 22

Postnummer: 294 35

Postort: Sölvesborg

Församling: Sölvesborgs församling (108301)

Kommun: Sölvesborg (1083)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan

Jan Jönsson är en 67 årig man bosatt i Sölvesborg kommun. Han bor i en villa på 98 kvm . Där har han bott i sammanlagt 11 år och 24 dagar sedan 1 juni 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Jan

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Jönsson?

Vad tjänar Jan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Timansvägen 22

Latitud: 56.034063   |   Longitud: 14.570338

Registrerat på adressen


Timansvägen 22
294 35 Sölvesborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 98 kvm

Byggår: 1932

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan har inga bolagsengagemang


Mer om Jan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 151 dagar)

Födelsedag

25 januari (en måndag om 214 dagar)

Födelsedatum

1959-01-25 (en söndag för 24 623 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 214 dagar (en torsdag)

Jan Jönsson är en 67 årig man bosatt i Sölvesborg kommun. Han bor i en villa på 98 kvm . Där har han bott i sammanlagt 11 år och 24 dagar sedan 1 juni 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Jans bostadsområde, på postnummer 294 35, har 6,46 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 311 548 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Sölvesborg där Jans ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Jan bor tillsammans med en 63 årig kvinna vid namn Kerstin Jönsson. Hon registrerades på adressen den 1 juni 2010, och har bott där totalt 16 år och 24 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Jans födelsedag ska du gratulera honom om 214 dagar då han fyller 68 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 200 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 2 år och 214 dagar (en torsdag).

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Jan i Sverige det senaste kvartalet är Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Jönsson