7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Kent Åke Andersson

Årsinkomst: Kolla Kents lön anonymt

Personnummer: 19590207- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 7 februari 1959

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 22 mars

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Kent Åke Andersson

Förnamn: Kent Åke

Tilltalsnamn: Kent

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2007-08-01

Gatuadress: Pressaregatan 21

Postnummer: 293 39

Postort: Olofström

Distrikt: Jämshög

Församling: Jämshögs församling (106002)

Kommun: Olofström (1060)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Kent

Kent Andersson är 67 år gammal och bor på Pressaregatan 21 i Olofström. Hans bostad är en villa på 80 kvm . Där har han bott i 18 år och 344 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2007. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Kent

Informationen om Kent kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kent Andersson?

Vad tjänar Kent?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kents
Kreditstatus?

Nyfiken på Kents Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Pressaregatan 21

Latitud: 56.278601   |   Longitud: 14.499321

Registrerat på adressen


Pressaregatan 21
293 39 Olofström

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kent kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kent hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kents bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 80 kvm

Byggår: 1907

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kent har inga bolagsengagemang


Mer om Kent


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 154 dagar)

Födelsedag

07 februari (en söndag om 211 dagar)

Födelsedatum

1959-02-07 (en lördag för 24 626 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 211 dagar (en onsdag)

Kent Andersson är 67 år gammal och bor på Pressaregatan 21 i Olofström. Hans bostad är en villa på 80 kvm . Där har han bott i 18 år och 344 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2007. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 293 39, som är Kents bostadsområde, är medelinkomsten 413 677 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,11 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Olofström där Kents ingår. Kents lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Kent delar bostaden med Jennike Vestrin Andersson, en 67 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 december 2005 och har bott där totalt 20 år och 222 dagar. Kent är gift med Jennike Vestrin Andersson .

Kent har namnsdag om 254 dagar och nästa födelsedag inträffar om 211 dagar då han fyller 68 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 211 dagar (en onsdag).

Namnet Kent är 'Kortform av Kennet'.

Kent har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kent i Sverige Kent Bergvall Haug i Uppsala, Kent Grimm i Sundbyberg och Kent Kihl i Svanesund.

Informationen om Kent kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kent Andersson