7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Dilma Elena Riveros Astorga

Årsinkomst: Kolla Dilmas lön anonymt

Personnummer: 19590208- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 8 februari 1959

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 31 juli

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Dilma Elena Riveros Astorga

Förnamn: Dilma Elena

Tilltalsnamn: Dilma

Efternamn: Riveros Astorga

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2000-02-01

Gatuadress: Liljevägen 3

Postnummer: 815 37

Postort: Tierp

Distrikt: Tolfta

Församling: Tolfta församling (036001)

Kommun: Tierp (0360)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Dilma

Dilma Riveros Astorga är 67 år gammal och bor på Liljevägen 3 i Tierp. Hennes bostad är en villa på 109 kvm . Där har hon bott i 26 år och 149 dagar sedan hon flyttade in den 1 februari 2000. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Dilma

Informationen om Dilma kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Dilma Riveros Astorga?

Vad tjänar Dilma?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Dilmas
Kreditstatus?

Nyfiken på Dilmas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Liljevägen 3

Latitud: 60.336011   |   Longitud: 17.514082

Registrerat på adressen


Liljevägen 3
815 37 Tierp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Dilma kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Dilma hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Dilmas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 109 kvm

Byggår: 1964

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Dilma har inga bolagsengagemang


Mer om Dilma


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 142 dagar)

Födelsedag

08 februari (en måndag om 223 dagar)

Födelsedatum

1959-02-08 (en söndag för 24 614 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 223 dagar (en torsdag)

Dilma Riveros Astorga är 67 år gammal och bor på Liljevägen 3 i Tierp. Hennes bostad är en villa på 109 kvm . Där har hon bott i 26 år och 149 dagar sedan hon flyttade in den 1 februari 2000. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 815 37, som är Dilmas bostadsområde, är medelinkomsten 353 124 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,59 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Tierp där Dilmas ingår. Dilmas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.

Dilma bor tillsammans med 2 personer: Alejandro Guerra Riveros , Francisco Guerra Gaete . Dilma är gift med Francisco Guerra Gaete .

Dilma har namnsdag om 31 dagar och nästa födelsedag inträffar om 223 dagar då hon fyller 68 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 2 år och 223 dagar (en torsdag).

Dilma har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dilma i Sverige Dilma Gorgis i Jönköping, Dilma Enamorado i Varberg och Dilma Shaben i Östersund.

Informationen om Dilma kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Dilma Riveros Astorga