7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Ulf Börge Larsson

Årsinkomst: Kolla Börges lön anonymt

Personnummer: 19590228- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 28 februari 1959

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 april

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Ulf Börge Larsson

Förnamn: Ulf Börge

Tilltalsnamn: Börge

Efternamn: Larsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1997-07-15

Gatuadress: Lodjursstigen 48

Postnummer: 243 32

Postort: Höör

Distrikt: Höör

Församling: Höörs församling (126702)

Kommun: Höör (1267)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Börge

Börge Larsson är 67 år gammal och bor på Lodjursstigen 48 i Höör. Hans bostad är en villa på 146 kvm . Där har han bott i 29 år och 2 dagar sedan han flyttade in den 15 juli 1997. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Börge

Informationen om Börge kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Börge Larsson?

Vad tjänar Börge?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Börges
Kreditstatus?

Nyfiken på Börges Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Lodjursstigen 48

Latitud: 55.944710   |   Longitud: 13.549291

Registrerat på adressen


Lodjursstigen 48
243 32 Höör

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Börge kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Börge hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Börges bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 146 kvm

Byggår: 1989

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Börge har inga bolagsengagemang


Mer om Börge


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 139 dagar)

Födelsedag

28 februari (en söndag om 226 dagar)

Födelsedatum

1959-02-28 (en lördag för 24 611 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 226 dagar (en onsdag)

Börge Larsson är 67 år gammal och bor på Lodjursstigen 48 i Höör. Hans bostad är en villa på 146 kvm . Där har han bott i 29 år och 2 dagar sedan han flyttade in den 15 juli 1997. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 243 32, som är Börges bostadsområde, är medelinkomsten 400 059 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,25 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Höör där Börges ingår. Börges lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.

Börge delar bostaden med Helen von Platen, en 65 årig kvinna. Hon flyttade in den 25 september 1989 och har bott där totalt 36 år och 295 dagar. Börge är gift med Helen von Platen .

Börge har namnsdag om 268 dagar och nästa födelsedag inträffar om 226 dagar då han fyller 68 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 226 dagar (en onsdag).

Namnet Ulf är 'Nordiskt namn, samma ord som substantivet ulv'.

Börge har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Börge i Sverige Börge Ring i Jönköping, Börge Ramnestig i Robertsfors och Börge Helgesson i Gråbo.

Informationen om Börge kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Börge Larsson