7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Alenka Horvat

Årsinkomst: Kolla Alenkas lön anonymt

Personnummer: 19590307- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 7 mars 1959

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Alenka Horvat

Förnamn: Alenka

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Horvat

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-10-15

Gatuadress: Kaserngården 16 lgh 1501

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 703 65

Postort: Örebro

Församling: Örebro Olaus Petri församling (188002)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Alenka Horvat är 67 år gammal och bor på Kaserngården 16 lgh 1501 i Örebro. Hennes bostad är en lägenhet med 5 rum på 110 kvm . Där har hon bott i 12 år och 283 dagar sedan hon flyttade in den 15 oktober 2013. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Alenka Horvat?

Vad tjänar Alenka?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Alenkas
Kreditstatus?

Nyfiken på Alenkas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kaserngården 16 lgh 1501

Latitud: 59.282682   |   Longitud: 15.232202

Registrerat på adressen


Kaserngården 16 lgh 1501
703 65 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
CAVALIER KING CHARLES SPANIEL Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Alenka Horvat Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se Alenka Horvat Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Alenka kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Alenka hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Alenkas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 5

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 110 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2007

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Manövern Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Alenka


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 140 dagar)

Födelsedag

07 mars (en söndag om 225 dagar)

Födelsedatum

1959-03-07 (en lördag för 24 612 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 225 dagar (en onsdag)

Alenka Horvat är 67 år gammal och bor på Kaserngården 16 lgh 1501 i Örebro. Hennes bostad är en lägenhet med 5 rum på 110 kvm . Där har hon bott i 12 år och 283 dagar sedan hon flyttade in den 15 oktober 2013. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 703 65, som är Alenkas bostadsområde, är medelinkomsten 434 122 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,14 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Alenkas ingår. Alenkas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 237.

Alenka delar bostaden med Peter Persson, en 67 årig man. Han flyttade in den 15 oktober 2013 och har bott där totalt 12 år och 283 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Alenka är ägare till. Alenka är inte gift.

Alenka har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 160 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 225 dagar då hon fyller 68 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 2 år och 225 dagar (en onsdag).

Alenka har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Manövern ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Alenka i Sverige Alenka Veberic i Stockholm, Alenka Pålsved i Tyresö och Alenka Bavdaz i Floda.

Informationen om Alenka kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Alenka Horvat