7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Annikki Tissari

Årsinkomst: Kolla Annikkis lön anonymt

Personnummer: 19590324- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 24 mars 1959

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Annikki Tissari

Förnamn: Annikki

Tilltalsnamn: Annikki

Efternamn: Tissari

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-10-01

Gatuadress: Fasanvägen 28

Postnummer: 646 51

Postort: Stjärnhov

Distrikt: Gryt

Församling: Daga församling (046104)

Kommun: Gnesta (0461)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Annikki

Annikki Tissari är en 67 årig kvinna och bosatt på Fasanvägen 28 i Stjärnhov. Hennes bostad är en villa på 94 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 oktober 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 289 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Annikki

Informationen om Annikki kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Annikki Tissari?

Vad tjänar Annikki?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Annikkis
Kreditstatus?

Nyfiken på Annikkis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fasanvägen 28

Latitud: 59.079766   |   Longitud: 17.003421

Registrerat på adressen


Fasanvägen 28
646 51 Stjärnhov

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Annikki kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Annikki hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Annikkis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 94 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Annikki har inga bolagsengagemang


Mer om Annikki


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 115 dagar)

Födelsedag

24 mars (en onsdag om 250 dagar)

Födelsedatum

1959-03-24 (en tisdag för 24 587 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 250 dagar (en lördag)

Annikki Tissari är en 67 årig kvinna och bosatt på Fasanvägen 28 i Stjärnhov. Hennes bostad är en villa på 94 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 oktober 2021 och har sammanlagt bott där i 4 år och 289 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Annikkis bostadsområde, på postnummer 646 51, är 323 523 kr per år och 9,25 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Gnesta där Annikkis ingår. Annikkis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 27.

Annikki bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Annikki är inte gift.

Annikkis nästa födelsedag är om 250 dagar då hon fyller 68 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 168 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 2 år och 250 dagar (en lördag).

Annikki har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Annikki i Sverige Annikki Hirn i Danderyd, Annikki Aitonurmi i Norrköping och Annikki Ronkainen i Järfälla.

Informationen om Annikki kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Annikki Tissari