7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-21
Sten Per Thornéus
Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt
Personnummer: 19590330-
Ålder: 67 år
Födelsedag: 30 mars 1959
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 augusti
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Sten Per Thornéus
Förnamn: Sten Per
Tilltalsnamn: Per
Efternamn: Thornéus
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1993-05-01
Gatuadress: Skansvägen 21
Postnummer: 371 42
Postort: Karlskrona
Församling: Karlskrona stadsförsamling (108001)
Kommun: Karlskrona (1080)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Per
Per Thornéus är en man på 67 år som bor på Skansvägen 21 i Karlskrona. Pers bostad är en villa på 151 kvm . Där har han bott i 33 år och 81 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 1993. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Per
Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Skansvägen 21
Registrerat på adressen
371 42 Karlskrona
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Per kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Pers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 151 kvm
Byggår: 1928
Bolagsengagemang | 0 st
Per har inga bolagsengagemang
Mer om Per
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
67 år (och 113 dagar)
Födelsedag
30 mars (en tisdag om 252 dagar)
Födelsedatum
1959-03-30 (en måndag för 24 585 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 2 år och 252 dagar (en fredag)
Per Thornéus är en man på 67 år som bor på Skansvägen 21 i Karlskrona. Pers bostad är en villa på 151 kvm . Där har han bott i 33 år och 81 dagar sedan han flyttade in den 1 maj 1993. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Pers postnummer, 371 42, är medelinkomsten 744 156 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,04 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Per och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Per ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 54.
Per bor tillsammans med Jeanette Thornéus. Hon är en 65 årig kvinna som flyttade in den 1 maj 1993 och har bott där totalt 33 år och 81 dagar. Han är gift med Jeanette Thornéus .
På Pers nästa födelsedag fyller han 68 år. Den inträffar om 252 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 252 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 11 dagar.
Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.
Per har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Per i Sverige Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.
Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Per Thornéus
Var bor Per?
Hur gammal är Per?
Per Thornéus är 67 år gammal och föddes den 30 mars 1959. Han fyller 68 år den 30 mars.
Har Per några bolagsengagemang?
Per har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Per några fordon?
Är Per gift?
Per är gift med Jeanette Thornéus.
Vilket telefonnummer har Per?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Per.
Vilket stjärntecken har Per?
Per har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Per folkbokförd?
Per Thornéus är folkbokförd i Karlskrona kommun.
Vilket län tillhör Per?
Per Thornéus tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Per?
Per Thornéus tillhör Karlskrona stadsförsamling.