7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-15
Per Åke Fransson
Årsinkomst: Kolla Pers lön anonymt
Personnummer: 19590405-
Ålder: 67 år
Födelsedag: 5 april 1959
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 augusti
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Per Åke Fransson
Förnamn: Per Åke
Tilltalsnamn: Per
Efternamn: Fransson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-09-09
Gatuadress: Stockshammar 430
Postnummer: 696 92
Postort: Askersund
Distrikt: Askersund
Församling: Askersund-Hammars församling (188201)
Kommun: Askersund (1882)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Per
Per Fransson är en 67 årig man bosatt i Askersund kommun. Han bor i ett småhus övrigt . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 309 dagar sedan 9 september 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Per
Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Stockshammar 430
Registrerat på adressen
696 92 Askersund
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Per kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Per hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Pers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Småhus övrigt
Bolagsengagemang | 0 st
Per har inga bolagsengagemang
Mer om Per
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
67 år (och 101 dagar)
Födelsedag
05 april (en måndag om 264 dagar)
Födelsedatum
1959-04-05 (en söndag för 24 573 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 2 år och 264 dagar (en torsdag)
Per Fransson är en 67 årig man bosatt i Askersund kommun. Han bor i ett småhus övrigt . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 309 dagar sedan 9 september 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Pers bostadsområde, på postnummer 696 92, har 3,55 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 473 688 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Askersund där Pers ingår. Pers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.
Per bor tillsammans med en 66 årig kvinna vid namn Carina Fransson. Hon registrerades på adressen den 9 september 2024, och har bott där totalt 1 år och 309 dagar. Han är gift med Carina Fransson .
Vill du fira Pers födelsedag ska du gratulera honom om 264 dagar då han fyller 68 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 17 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 2 år och 264 dagar (en torsdag).
Namnet Per är 'Svensk form av det latinska namnet Pe´trus (urspr. grekiskt och eg. en övers. av arameiskans Kefas ’klippa’)'.
Per har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Per i Sverige det senaste kvartalet är Per Gessle i Halmstad, Per Elofsson i Röbäck och Per Gynnerfelt i Västervik.
Informationen om Per kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Per Fransson
Var bor Per?
Hur gammal är Per?
Per Fransson är 67 år gammal och föddes den 5 april 1959. Han fyller 68 år den 5 april.
Har Per några bolagsengagemang?
Per har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Per några fordon?
Är Per gift?
Per är gift med Carina Fransson.
Vilket telefonnummer har Per?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Per.
Vilket stjärntecken har Per?
Per har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Per folkbokförd?
Per Fransson är folkbokförd i Askersund kommun.
Vilket län tillhör Per?
Per Fransson tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Per?
Per Fransson tillhör Askersund-Hammars församling.