7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Hans Henrik Nøhr

Årsinkomst: Kolla Hans Henriks lön anonymt

Personnummer: 19590418- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 67 år

Födelsedag: 18 april 1959

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 augusti

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Hans Henrik Nøhr

Förnamn: Hans Henrik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Nøhr

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2010-05-24

Gatuadress: Flakeberg Smedstorp 1

Postnummer: 467 95

Postort: Grästorp

Församling: Särestads församling (144403)

Kommun: Grästorp (1444)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hans Henrik Nøhr är 67 år gammal och bor på Flakeberg Smedstorp 1 i Grästorp. Hans bostad är en villa på 220 kvm . Där har han bott i 16 år och 47 dagar sedan han flyttade in den 24 maj 2010. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hans Henrik Nøhr?

Vad tjänar Hans Henrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hans Henriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Hans Henriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Flakeberg Smedstorp 1

Latitud: 58.322871   |   Longitud: 12.760152

Registrerat på adressen


Flakeberg Smedstorp 1
467 95 Grästorp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hans Henrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hans Henrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hans Henriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 220 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hans Henrik har inga bolagsengagemang


Mer om Hans Henrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

67 år (och 83 dagar)

Födelsedag

18 april (en söndag om 282 dagar)

Födelsedatum

1959-04-18 (en lördag för 24 555 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 2 år och 282 dagar (en onsdag)

Hans Henrik Nøhr är 67 år gammal och bor på Flakeberg Smedstorp 1 i Grästorp. Hans bostad är en villa på 220 kvm . Där har han bott i 16 år och 47 dagar sedan han flyttade in den 24 maj 2010. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 467 95, som är Hans Henriks bostadsområde, är medelinkomsten 377 072 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,96 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Grästorp där Hans Henriks ingår. Hans Henriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 22.

Hans Henrik delar bostaden med Helle Pedersen, en 66 årig kvinna. Hon flyttade in den 27 oktober 2008 och har bott där totalt 17 år och 256 dagar. Hans Henrik är inte gift.

Hans Henrik har namnsdag om 50 dagar och nästa födelsedag inträffar om 282 dagar då han fyller 68 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 2 år och 282 dagar (en onsdag).

Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.

Hans Henrik har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hans Henrik i Sverige Henrik Svensson i Lerberget, Henrik Dahlin i Örebro och Hans Blom i Vimmerby.

Informationen om Hans Henrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hans Henrik Nøhr